Liga Europy Ekspert. Fortuna ma dla najlepszych 20.000 PLN!

Liga Europy startuje już w ten czwartek! Kolejna edycja tych rozgrywek może dla niektórych rozpocząć się naprawdę świetnie, at o wszystko za sprawą promocji Ekspert u bukmachera Fortuna!

Liga Europy Ekspert. Fortuna ma dla najlepszych 20.000 PLN!
Liga Europy Ekspert. Fortuna ma dla najlepszych 20.000 PLN!

Bukmacherski ekspert? Ten, kto wygrywa 20.000 PLN!

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie legalnego bukmachera Fortuna. W jaki sposób można założyć konto? Wystarczy odwiedzić portal www.eFortuna.pl i wypełnić formularz online. Nie jest potrzebna natychmiastowa weryfikacja danych, a na start można dostać ponad 1000 złotych!

Aktualny dostępny kod promocyjny w Fortunie to „BETONLINE„. Można podać go tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta, czyli wypełnianiu formularza dla nowych klientów.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Fortuna nagradza najlepszych typerów

Uwaga! Cały czas można założyć tak zwane Fortuna konto tymczasowe. To możliwość obstawiania bez weryfikacji danych! Dzięki tej opcji cały proces skrócony jest do minimum!

Na czym polega oferta Ekspert na Ligę Europy? Zadaniem gracza jest zagranie kuponu za co najmniej 5 PLN, w którym znajdzie się 10 spotkań z LE. Mecze wybrane zostały przez bukmachera, a typer musi jedynie postawić na 1, X lub 2.

Do wygrania jest 20.000 PLN. Jeżeli tylko jedna osoba prawidłowo wytypuje wszystkie mecze promocyjne, otrzyma całą kasę dla siebie. Kilka laureatów powoduje podział nagrody na równe części.

Nie trzeba zapisywać się do promocji, a środki przyznawane są jako gotówka, której w ogóle nie trzeba obracać. Kupony kwalifikacyjne można zawierać do 19 września do godziny 17.55.

A jakie są twoje ulubione promocje bukmacherskie? Tego rodzaju konkursy są dla ciebie ciekawą propozycją? 😉


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce