Mecze towarzyskie Polski 2018. Typy, bonusy i bilety

W tym roku najważniejszym piłkarskim wydarzeniem będzie mundial 2018 w Rosji. Zanim jednak ta impreza się rozpocznie, czekają biało-czerwonych sparingi z drużynami z różnych zakątków świata. Gdzie obstawiać, jak typują eksperci i w jaki sposób można nabyć bilety na te mecze?

Mecze towarzyskie Polski 2018. Typy, bonusy i bilety

Bilety na mecze reprezentacji Polski

Jeżeli interesuje was obejrzenie na żywo jakiegoś spotkania towarzyskiego Polski w 2018 roku, dobrze by było, gdybyście wyposażyli się w karty kibica. Dzięki nich macie pierwszeństwo w nabyciu wejściówek.

Bilety na marcowe spotkania towarzyskie Polska – Nigeria oraz Polska – Korea Południowa będzie można nabywać od 20 lutego. Najtaniej za przyjemność wejścia na stadion przyjdzie kibicom zapłacić 80 złotych, ale jest to oczywiście wersja najbardziej podstawowa i ekonomiczna.

Bonusy bukmacherskie na mecze Polski 2018

W tym roku piłkarska reprezentacja Polski rozegra sporo spotkań, nie tylko towarzyskich. Jeżeli interesuje was obstawianie tych meczów, powinniście pomyśleć o założeniu konta u dobrego legalnego bukmachera. Ciekawą promocje dla kibiców biało-czerwonych przygotował, między innymi, bukmacher Fortuna!

Odbierz Zakład Bez Ryzyka na mecze Polski:
  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.eFortuna.pl
  2. Dokonaj depozytu
  3. Postaw pierwszy kupon bez ryzyka
  4. Odbierz do 400 PLN za wpłatę na konto bukmacherskie!
Typy na MŚ 2018
Typy na MŚ 2018

Promocja obowiązuje tylko przez określony czas, dlatego warto się spieszyć i skorzystać z niej tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Gdzie oglądać mecze Polski?

Nie zawsze mamy dostęp do telewizora, dlatego dobrze jest znać strony, które umożliwiają oglądanie meczów w internecie. Możemy sprawdzać, czy transmisji nie udostępnia jakaś zagraniczna firma albo po prostu wejść na oficjalną stronę Telewizji Polskiej. Dostęp do transmisji Polaków nie może być płatny, dlatego jak ognia unikajcie witryn, które każą sobie płacić za możliwość obejrzenia spotkania podopiecznych Adama Nawałki.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce