Najlepsi typerzy na świecie

80

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie są najlepsi typerzy na świecie? Czym dokładnie się zajmują i co obstawiają? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w naszym wpisie! 

Najlepsi typerzy na świecie
Najlepsi typerzy na świecie

Najlepsi typerzy w Polsce

Najlepsi typerzy w Polsce to nieco inna kwestia niż profesjonaliści zajmujący się tym na skalę światową. Bo o ile skuteczność w skali kraju da się sprawdzić, w przypadku całego globu nie jest już tak łatwo.

Co obstawiają najlepsi fani bukmacherki na świecie? Nie ma na to odpowiedzi, bowiem każdy z nich zajmuje się tym, w czym czuje się najlepiej. Dla niektórych jest to baseball, dla innych piłka nożna, a są pewnie i tacy, którzy najwięcej zarabiają, stawiając na snooker i to tylko w przypadku zakładów na żywo.

Jeżeli interesują was najlepsze typy bukmacherskie, na pewno musicie przeglądać przede wszystkim polskie strony. W tej chwili liderem wśród serwisów z typami jest portal betonline.net.pl, na którym najlepsi typerzy w Polsce publikują swoje typy i ananlizy bukmacherskie.

Dlaczego warto przeglądać Polskie strony? Wszystko dlatego, że u nas popularne są nieco inne sporty, niż chociażby w USA. Oczywiście, nie oznacza to, iż należy zupełnie ignorować analizy czy inne spostrzeżenia typerskie, jakie można znaleźć na stronach obcojęzycznych.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet sprawdź ofertę na www.lvbet.pl

Bukmacherzy organizują niekiedy różnego rodzaju mistrzostwa świata w obstawianiu meczów, ale trzeba podkreślić, że takie imprezy często są oferowane przez jednego bukmachera i zaprasza on jedynie osoby najlepsze u niego w platformie. To sprawia, że nie można poznać nazwiska tego, kto na bukmacherce zarabia najwięcej.

Jeżeli chcecie sprawdzić się w obstawianiu, wystarczy, że założycie darmowe konto na stronie z licencją Ministerstwa Finansów. Jedną z najchętniej wybieranych jest www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najlepsi typerzy na świecie
5 (100%) 2 votes