Najlepsi typerzy na świecie

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie są najlepsi typerzy na świecie? Czym dokładnie się zajmują i co obstawiają? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w naszym wpisie! 

Najlepsi typerzy na świecie
Najlepsi typerzy na świecie

Najlepsi typerzy w Polsce

Najlepsi typerzy w Polsce to nieco inna kwestia niż profesjonaliści zajmujący się tym na skalę światową. Bo o ile skuteczność w skali kraju da się sprawdzić, w przypadku całego globu nie jest już tak łatwo.

Co obstawiają najlepsi fani bukmacherki na świecie? Nie ma na to odpowiedzi, bowiem każdy z nich zajmuje się tym, w czym czuje się najlepiej. Dla niektórych jest to baseball, dla innych piłka nożna, a są pewnie i tacy, którzy najwięcej zarabiają, stawiając na snooker i to tylko w przypadku zakładów na żywo.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jeżeli interesują was najlepsze typy bukmacherskie, na pewno musicie przeglądać przede wszystkim polskie strony. W tej chwili liderem wśród serwisów z typami jest portal betonline.net.pl, na którym najlepsi typerzy w Polsce publikują swoje typy i ananlizy bukmacherskie.

Zawodowi typerzy w Polsce i na świecie

Dlaczego warto przeglądać Polskie strony? Wszystko dlatego, że u nas popularne są nieco inne sporty, niż chociażby w USA. Oczywiście, nie oznacza to, iż należy zupełnie ignorować analizy czy inne spostrzeżenia typerskie, jakie można znaleźć na stronach obcojęzycznych.

Najlepsi typerzy w Polsce i na świecie typują to co każdy gracz zakładów online, kwestia tego jak oni analizują mecze i skąd biorą informację o brakach kadrowych, ustawionych meczach itp. Wszystko to powoduje, że już na samym początku tacy typerzy mają przewagę, gdyż często wierzą więcej niż bukmacherzy.

Bukmacherzy organizują niekiedy różnego rodzaju mistrzostwa świata w obstawianiu meczów, ale trzeba podkreślić, że takie imprezy często są oferowane przez jednego bukmachera i zaprasza on jedynie osoby najlepsze u niego w platformie. To sprawia, że nie można poznać nazwiska tego, kto na bukmacherce zarabia najwięcej.

Jeżeli chcecie sprawdzić się w obstawianiu, wystarczy, że założycie darmowe konto na stronie z licencją Ministerstwa Finansów. Jedną z najchętniej wybieranych jest www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce