Najlepsi typerzy na świecie

12

Zastanawiałeś się kiedyś, gdzie są najlepsi typerzy na świecie? Czym dokładnie się zajmują i co obstawiają? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w naszym wpisie! 

Najlepsi typerzy na świecie
Najlepsi typerzy na świecie

Najlepsi typerzy w Polsce to nieco inna kwestia niż profesjonaliści zajmujący się tym na skalę światową. Bo o ile skuteczność w skali kraju da się sprawdzić, w przypadku całego globu nie jest już tak łatwo.

Co obstawiają najlepsi fani bukmacherki na świecie? Nie ma na to odpowiedzi, bowiem każdy z nich zajmuje się tym, w czym czuje się najlepiej. Dla niektórych jest to baseball, dla innych piłka nożna, a są pewnie i tacy, którzy najwięcej zarabiają, stawiając na snooker i to tylko w przypadku zakładów na żywo.

Darmowe typy bukmacherskie 2019

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Jeżeli interesują was najlepsze typy bukmacherskie, na pewno musicie przeglądać przede wszystkim polskie strony. Wszystko dlatego, że u nas popularne są nieco inne sporty, niż chociażby w USA. Oczywiście, nie oznacza to, iż należy zupełnie ignorować analizy czy inne spostrzeżenia typerskie, jakie można znaleźć na stronach obcojęzycznych.

Bukmacherzy organizują niekiedy różnego rodzaju mistrzostwa świata w obstawianiu meczów, ale trzeba podkreślić, że takie imprezy często są oferowane przez jednego bukmachera i zaprasza on jedynie osoby najlepsze u niego w platformie. To sprawia, że nie można poznać nazwiska tego, kto na bukmacherce zarabia najwięcej.

Jeżeli chcecie sprawdzić się w obstawianiu, wystarczy, że założycie darmowe konto na stronie z licencją Ministerstwa Finansów. Jedną z najchętniej wybieranych jest www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najlepsi typerzy na świecie
5 (100%) 1 vote