Największy cashback w Polsce? Betclic kod promocyjny KOD550 to nawet 550 PLN!

Bukmacher Betclic dla nowych graczy ma nawet 550 PLN bonusu cashback na start. Do realizacji premii potrzebny jest tylko kod promocyjny KOD550!

Największy cashback w Polsce? Betclic kod promocyjny KOD550 to nawet 550 PLN!
Największy cashback w Polsce? Betclic kod promocyjny KOD550 to nawet 550 PLN!

Cashback Betclic. Bonus 550 PLN!

Oferta jest przygotowana z myślą o tych osobach, które jeszcze nie miały okazji zakładać legalnego konta typerskiego na stronie internetowej www.Betclic.pl. Nie trzeba się nigdzie do niej zapisywać – wystarczy, jeśli wpisze się przygotowany przez Betclic kod promocyjny KOD550!

W ramach promocji na start każdy nowy gracz może liczyć na jedyny w swoim rodzaju, największy w Polsce, cashback od przegranej w pierwszym kuponie typerskim. Bukmacher automatycznie oddaje zwrot w przypadku, gdy zakład numer jeden okaże się nietrafiony.

Jak to dokładnie działa? Zasady są tak proste, by mógł je zrozumieć nawet ten, kto po raz pierwszy rejestruje konto u bukmachera. Wszystkie kroki podajemy poniżej – już teraz można sprawdzić, jak wygląda odbieranie premii!

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Jak wykorzystać KOD550 w Betclic Polska?

Bonus powitalny 550 PLN w Betclic Polska. Jak odebrać?

  1. Rejestracja na www.Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego KOD550
  3. Zagranie pierwszego kuponu
  4. W razie przegranej – pełny zwrot stawki aż do kwoty 550 PLN!

Oferta jest ograniczona czasowo. Nie jest dostępna w standardowej promocji dla nowych klientów, dlatego też trzeba zawsze mieć to na uwadze! Aktualny kod promocyjny KOD550 może być wpisany jedynie na samym początku przygody z bukmacherką w Betclic – później nie ma już takiej możliwości.

Legalny bukmacher Betclic proponuje swoim graczom bardzo wiele ofert. Znajdziemy u niego premie za kolejne depozyty, konkursy z nagrodami i tym podobne. Wszystko to dostępne bezpiecznie i zgodnie z przepisami!

Legalny bukmacher = legalny bonus. Kasa na start od Betclic!

Największy cashback w Polsce można odebrać tylko w przypadku przegranej w pierwszym kuponie typerskim. Kolejne zakłady zagrane na www.Betclic.pl nie są już w ten sposób ubezpieczone!

Uwaga! Jeżeli nie wpiszemy kodu KOD550 nie będziemy mogli ubiegać się o otrzymanie zwrotu do 550 złotych. Warto mieć to na uwadze i pamiętać, gdy będzie się kończyło proces rejestracji konta!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce