Nieudany kupon na start Ekstraklasy? Fuksiarz oddaje 500 PLN!

Czy pierwsza kolejka Ekstraklasy w roku 2023 przyniesie niespodzianki? Gracze bukmachera Fuksiarz nie muszą się o to martwić, ponieważ przygotowano dla nich nawet 500 PLN zwrotu w razie niepowodzenia!

Nieudany kupon na start Ekstraklasy? Fuksiarz oddaje 500 PLN!
Nieudany kupon na start Ekstraklasy? Fuksiarz oddaje 500 PLN!

Fuks Bumerang w Fuksiarzu

W ostatni weekend stycznia rozpoczynają się zmagania piłkarzy Ekstraklasy w roku 2023. Firmy bukmacherskie przygotowały wiele ofert specjalnych z tej okazji. Jeden z dostępnych bonusów znaleźć można na stronie www.Fuksiarz.pl, gdzie w ramach oferty Fuks Bumerang zdobyć można nawet 500 PLN zwrotu w razie przegranego kuponu.

Dostępne u bukmachera Fuksiarz promocje skierowane są do wszystkich zarejestrowanych i tym razem jest dokładnie tak samo. Należy pamiętać jedynie o tym, iż do oferty trzeba się zapisać, a można to zrobić tylko na oficjalnej stronie i przed wykonaniem pierwszego kroku kwalifikacyjnego.

Po zapisaniu się do promocji należy dokonać depozytu pieniędzy, by potem za ich pomocą zagrać określony kupon. Bardzo istotne jest to, żeby pamiętać, iż zakład zagrany musi być za wszystkie przelane do bukmachera środki. Jeżeli dokonamy transferu 100 PLN, to dokładnie tyle samo będziemy musieli wykorzystać w kuponie promocyjnym.

Fuksiarz bonus powitalny
Fuksiarz bonus powitalny

Jak zdobyć w Fuksiarzu nawet 500 PLN zwrotu?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Zapisać się do promocji Fuks Bumerang, która trwa od 27 do 30 stycznia
  2. Zdeponować na konto gracza co najmniej 50 PLN
  3. Zagrać kupon AKO z co najmniej pięcioma typami – stawka musi być taka sama, jak kwota wpłacona po rejestracji w ofercie
  4. W przypadku nietrafienia jednego typu bukmacher Fuksiarz przyznaje graczom freebet w wysokości 100% postawionej stawki!

Każdy z uczestników promocji może raz skorzystać z tej oferty specjalnej. Warto wspomnieć, iż jeden z najbliższych meczów Ekstraklasy pokazany zostanie za darmo w serwisie YouTube.

Jeżeli ktoś nie ma konta w Fuksiarzu, utworzy je za darmo w każdej chwili, a jest to możliwe nie tylko na stronie internetowej, ale także za pomocą telefony czy tabletu.

Dodatkowe środki przyznawane w promocji Fuks Bumerang trafią na odpowiednie konta w ciagu 72 godzin od zakończenia okresu objętego bonusem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Nawet 500 PLN z powrotem dla gracza!

Wysokość przyznawanego freebetu zależy od tego, za jaką stawkę zagrany zostanie kupon kwalifikacyjny. Co jednak warto pamiętać – nie wlicza się w to zapłaconego przez gracza podatku. Żeby otrzymać maksymalną kwotę bonusu, czyli 500 PLN, należy postawić kupon kwalifikacyjny za 570 PLN.

Aktualną ofertę na mecze Ekstraklasy sprawdzić można w dowolnym momencie na stronie www.Fuksiarz.pl. Każdy z pewnością zdąży znaleźć dla siebie odpowiednie typy bukmacherskie do zagrania.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 104

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce