Jakie akcje promocyjne oferuje Fuksiarz?

Wściekasz się, ponieważ chcesz założyć internetowe konto bukmacherskie, ale nie wiesz, co wybrać? Może warto postawić właśnie na ten podmiot? Czy Fuksiarz działa legalnie? Dzisiaj ta kwestia zostanie dokładnie przez nas sprawdzona! Dodatkowo możesz dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji na temat oferowanych obecnie promocji. A tych jest naprawdę sporo!

Jakie akcje promocyjne oferuje Fuksiarz?
Jakie akcje promocyjne oferuje Fuksiarz?

Fuksiarz to legalny bukmacher?

Masz na oku tego właśnie bukmachera? Dowiedziałeś się o nim od Krzysztofa Stanowskiego? Jest to bardzo aktywny dziennikarz na swoim Twitterze. Co ważne, założyciel Weszło oraz jeden z czterech szefów Kanału Sportowego promuje na co dzień właśnie tę firmę bukmacherską. Została ona powołana do życia przez dobrych znajomych charyzmatycznego dziennikarza. Generalnie Krzysztof Stanowski to osoba, której można zaufać. Na szczęście nie musisz jednak tutaj bazować tylko na tej opinii. W świetle polskiego prawa wszystko wygląda bowiem w 100% legalnie. Aby to samodzielnie sprawdzić, możesz wejść na stronę Ministerstwa Finansów. Pod pozycją nr 19 znajduje się Fuksiarz. Pełna nazwa tego podmiotu to zaś Bukmacherska Sp. z o. o. Jej główna siedziba znajduje się przy ul. Wąchockiej 1F w Warszawie (kod pocztowy to 03-934).

Z tej stale aktualizowanej strony internetowej możesz dowiedzieć się, czy konkretne podmioty oferują swoje usługi stacjonarnie i/lub online. W tym przypadku można grać jedynie przez internet. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości zostaną otworzone jakieś punkty stacjonarne na terenie naszego kraju. Jeśli ktoś chce zarejestrować się w Fuksiarzu, to może to zrobić po odwiedzeniu strony www.Fuksiarz.pl. W prawym górnym rogu tej witryny online znajduje się zaś bordowy przycisk „REJESTRACJA”.

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Co dla graczy? Cashback bez limitu!

Fuksiarz pojawił się na rynku relatywnie niedawno, ponieważ w kwietniu minionego roku kalendarzowego. Już wtedy panowała bardzo duża konkurencja. Nie inaczej jest teraz. Dlatego włodarze Fuksiarza dokładają wszelkich starań, by oferować coraz to lepsze usługi. Od początku działalności – w sektorze zakładów wzajemnych – ta firma bukmacherska zapewnia znakomite bonusy. Aktualnie możesz np. skorzystać z cashbacku bez obrotu. Jakie są tutaj najważniejsze zasady tej promocji? Jest ona przeznaczona dla pełnoletnich osób, które zdecydują się na założenie internetowego konta. Potem trzeba wpłacić depozyt. Następnie zagrać kupon, który spełni warunki promocji. Zaliczane są tylko opcje akumulowane. Na kuponach powinny znaleźć się minimum dwa wydarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy od 1,60. Minimalna stawka na kupon akumulowany to zaś 50 PLN. Jak przegrasz pieniądze, to otrzymasz cashback 50% do 500 PLN. Co ważne, potem nie trzeba martwić się żadnymi obrotami itp. Warunki tej promocji są zatem bardzo dobre dla użytkowników.

  1. Wejść na stronę www.Fuksiarz.pl
  2. Postaiwć pierwszy kupon
  3. Odebrać wygraną lub zwrot połowy zagranych środków – maksymalnie do 500 PLN!
Minimalna liczba zdarzeń na kuponie2
Minimalny kurs każdego zdarzenia1.30
Stawka kwalifikacyjna do promocjiNie mniej niż 50 PLN

Early Payout u bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz w swojej bogatej ofercie ma także Early Payout. Ta promocja od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem. O co tutaj chodzi? Ramy Early Payout obejmują rozmaite rozgrywki (reprezentacyjne i klubowe). Chodzi o typy na Mistrzostwa Świata, Ligę Narodów UEFA, Ligę Mistrzów, Ligę Europy, eliminacje do Mistrzostw Świata (europejskie), Puchar Polski, PKO BP Ekstraklasę, Premier League, La Ligę, Serie A, Ligue 1 i Bundesligę.

Załóżmy, że obstawiłeś jeden z meczów Barcelony (na zwycięstwo tej ekipy). Teraz zaś spotkania Dumy Katalonii są szczególnie popularne w Polsce; w końcu w barwach tego klubu gra Robert Lewandowski. Jeśli Duma Katalonii będzie np. prowadzić po pół godzinie gry dwoma golami, to wówczas dany zakład jest od razu rozliczany jako wygrany. I nie ma już znaczenia to, co stanie się później. Co ciekawe, nierzadko zaś dana ekipa prowadzi dwoma golami, a potem tylko remisuje itd. Jeśli skorzystasz z opcji Early Payout, to nie musisz martwić się, że ktoś miał sporą przewagę, lecz potem ją roztrwonił. Wielu fachowców przekonuje, że to lepsza opcja niż np. standardowy cash-out. Jakie są wady tego drugiego wariantu? Cash-out nie zawsze jest dostępny. Poza tym nie wszystkie zaproponowane warunki finansowe są dobre z punktu widzenia graczy.

Jak działa Early Payout w Fuksiarzu?
Jak działa Early Payout w Fuksiarzu?

Akcje promocyjne Fuksiarz. Czym jest Mega Boost?

Ta firma bukmacherska oferuje także tę opcję. Wystarczy tylko wejść na stronę główną na www.Fuksiarz.pl, a potem przejść do zakładki „BOOST”. To właśnie tam znajdują się jeszcze wyższe kursy na poszczególne wydarzenia sportowe. Czy jest tutaj jakiś „haczyk”? Na szczęście nie. Na tej promocji nie można bowiem nic stracić. Możesz zaś tylko i wyłącznie zyskać. Zamiast kursu np. 2,20 możesz bowiem zagrać o wiele lepsze notowania. W razie czego Twoja ewentualna wiktoria będzie zatem bardziej okazała. W ramach tej promocji są uwzględniane nie tylko zakłady akumulowane (składające się minimum z dwóch wydarzeń), ale także single. Co jest dzisiaj oferowane? Można to sprawdzić na stronie www.Fuksiarz.pl.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 187

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce