Obstawianie meczów bez podatku przez telefon i online!

Legalny bukmacher Totolotek przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników obstawiania! Tylko teraz można nie płacić 6, a nawet 12 procent podatku, typując dowolne wydarzenia z mniej lub bardziej popularnych dyscyplin sportowych! 

Obstawianie meczów bez podatku przez telefon i online!

Legalny bukmacher bez podatku

Firma Totolotek jest obecnie jedyną na naszym rynku, w której w każdy dzień tygodnia, bez względu na to, co dzieje się akurat w świecie sportu, można grać, nie płacąc 12 procent podatku! Jak to wygląda w praktyce? Wszystko zależy od urządzenia, na którym gracz postanowi postawić dane zdarzenie!

Co najważniejsze, podatku nie płaci się zarówno w typach przedmeczowych, jak i Live. Oglądaj wyniki na żywo, obstawiaj mecze swoich faworytów i zdobywaj wyższe wygrane!

Jak nie płacić podatku u bukmachera:

  • Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.Totolotek.pl
  • Co najmniej trzy zdarzenia
  • Kurs ogólny wynoszący 2.50 lub więcej
  • Stawka 20 PLN lub wyższa!

Oferta specjalna Totolotka jest dostępna do odwołania. Nie trzeba się do niej zapisywać, a jedynym warunkiem jest posiadanie konta bukmacherskiego!

Obstawianie meczów w Totolotku

Promocja bez podatku jest uzależniona od tego, na jakim urządzeniu postawisz konkretny mecz. Totolotek odwołuje 6 lub 12 procent podatku! Oto ogólne zasady tej promocji:

  • Bez 12% podatku w przypadku gry w aplikacji mobilnej
  • Bez 6% podatku w przypadku gry w portalu internetowym www.Totolotek.pl
Jak obstawiać mecze bez podatku

Nowi gracze także mogą skorzystać z tej oferty. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta. W ciągu dnia można postawić dowolną liczbę kuponów bez podatku i to na piłkę nożną oraz inne wydarzenia dostępne w ofercie bukmachera.

Co można typować bez podatku?

Promocja w Totolotku jest dostępna na Ekstraklasę i nie tylko. Jeżeli interesuje cię obstawianie meczów Virtus.Pro czy innych drużyn z e-sportu, także będziesz mógł zgarnąć większe wygrane dzięki niepłaceniu podatku!

Inni bukmacherzy, nie tylko Totolotek, posiadają tego typu promocje w swojej ofercie. Różnica jest taka, że w tym przypadku oferta jest dostępna zawsze, a nie tylko w konkretne dni czy przy okazji szczególnych wydarzeń sportowych!

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce