Obstawianie meczów bez podatku przez telefon i online!

1145

Legalny bukmacher Totolotek przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników obstawiania! Tylko teraz można nie płacić 6, a nawet 12 procent podatku, typując dowolne wydarzenia z mniej lub bardziej popularnych dyscyplin sportowych! 

Obstawianie meczów bez podatku przez telefon i online!

Legalny bukmacher bez podatku

Firma Totolotek jest obecnie jedyną na naszym rynku, w której w każdy dzień tygodnia, bez względu na to, co dzieje się akurat w świecie sportu, można grać, nie płacąc 12 procent podatku! Jak to wygląda w praktyce? Wszystko zależy od urządzenia, na którym gracz postanowi postawić dane zdarzenie!

Co najważniejsze, podatku nie płaci się zarówno w typach przedmeczowych, jak i Live. Oglądaj wyniki na żywo, obstawiaj mecze swoich faworytów i zdobywaj wyższe wygrane!

Jak nie płacić podatku u bukmachera:

  • Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.Totolotek.pl
  • Co najmniej trzy zdarzenia
  • Kurs ogólny wynoszący 2.50 lub więcej
  • Stawka 20 PLN lub wyższa!

Oferta specjalna Totolotka jest dostępna do odwołania. Nie trzeba się do niej zapisywać, a jedynym warunkiem jest posiadanie konta bukmacherskiego!

Obstawianie meczów w Totolotku

Promocja bez podatku jest uzależniona od tego, na jakim urządzeniu postawisz konkretny mecz. Totolotek odwołuje 6 lub 12 procent podatku! Oto ogólne zasady tej promocji:

  • Bez 12% podatku w przypadku gry w aplikacji mobilnej
  • Bez 6% podatku w przypadku gry w portalu internetowym www.Totolotek.pl
Jak obstawiać mecze bez podatku

Nowi gracze także mogą skorzystać z tej oferty. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta. W ciągu dnia można postawić dowolną liczbę kuponów bez podatku i to na piłkę nożną oraz inne wydarzenia dostępne w ofercie bukmachera.

Co można typować bez podatku?

Promocja w Totolotku jest dostępna na Ekstraklasę i nie tylko. Jeżeli interesuje cię obstawianie meczów Virtus.Pro czy innych drużyn z e-sportu, także będziesz mógł zgarnąć większe wygrane dzięki niepłaceniu podatku!

Inni bukmacherzy, nie tylko Totolotek, posiadają tego typu promocje w swojej ofercie. Różnica jest taka, że w tym przypadku oferta jest dostępna zawsze, a nie tylko w konkretne dni czy przy okazji szczególnych wydarzeń sportowych!

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl