Paysafecard u bukmachera online. Jak to działa?

Paysafecard to jedna z najpopularniejszych opcji dokonywania depozytów u bukmacherów internetowych. Na czym dokładnie polega i jak można z niej korzystać na co dzień?

Paysafecard u bukmachera online. Jak to działa?
Paysafecard u bukmachera online. Jak to działa?

Paysafecard u bukmacherów online

Opcja Paysafecard u bukmacherów w Polsce pojawia się coraz częściej i raczej trudno się dziwić takiemu stanowi rzeczy. Jest to naprawdę wygodna alternatywa dla tradycyjnych metod takich, jak chociażby konta bankowe.

Wiele osób boi się nieznanego, dlatego już na starcie odrzuca Paysafecard. A niesłusznie, bo to metoda, która pozwala oszczędzać sporo czasu, a dodatkowo umożliwia nam dokonywanie płatności nawet wtedy, gdy system w naszym banku ma akurat problemy techniczne i tym podobne.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aby korzystać z Paysafecard, do wyboru mamy dwie metody. Pierwsza to założenie konta w tym serwisie i jego doładowywanie, a następnie przekazywanie środków dalej. A druga – kupienie karty-zdrapki w sklepie stacjonarnym za gotówkę, która zamieni się w pieniądze wirtualne.

Karta-zdrapka, o której była już mowa zawiera kod. Ten należy wpisać w odpowiednim miejscu podczas dokonywania wpłata na konto bukmacherskie. I gotowe! W zależności od tego, jaką wartość posiada kupiony przez nas voucher, tyle będziemy mieli do dyspozycji u bukmachera.

Warto podkreślić, że tylko wybrane firmy bukmacherskie akceptuję tę metodę płatności. Zanim więc kupicie kartę doładowującą, sprawdźcie, jak ma się sprawa w firmie, w której gracie!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce