Pełny zwrot stawki w Totalbet. Promocja na Dzień Kobiet 2019!

Totalbet na Dzień Kobiet 2019 przygotował ofertę specjalną, z której może skorzystać każdy gracz. Zobacz jak w ten piątek nie martwić się o nietrafiony typ!

Pełny zwrot stawki w Totalbet. Promocja na Dzień Kobiet 2019!
Pełny zwrot stawki w Totalbet. Promocja na Dzień Kobiet 2019!

Totalbet zwrot stawki

Marka bukmacherska Totalbet od pewnego czasu dynamicznie zmienia swoją ofertę. Dzięki temu dostosowuje się do potrzeb klientów (np. Totalbet szybkie wypłaty) oraz tego, co oferowane jest na rynku. Cashback na Dzień Kobiet to kolejny dowód na to, iż u tego buka można znaleźć promocje na wiele okazji, które niekoniecznie mają coś wspólnego ze sportem.

Jeżeli chcesz otrzymać ewentualny zwrot za przegrany kupon w Totalbet, wystarczy, że do końca dnia 8 marca zagrasz zakład za dokładnie 99 PLN.

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Twój kupon kwalifikacyjny musi zawierać minimum 5 zdarzeń z dowolnych dyscyplin sportowych. Każdy typ nie może mieć kursu niższego od 1.40.

Totalbet zwraca całą wartość postawionych przez graczy pieniędzy, czyli dokładnie 99 PLN. Warunek jest jeden: na kuponie promocyjnym musi nie wejść dokładnie jeden mecz!

Bonus za darmo w Totalbet

Wszystkie dodatkowe pieniądze zostaną graczom przyznane w ciągu 48 godzin od rozliczenia kuponu kwalifikacyjnego. Bonus musi być wykorzystany na postawienie jednego, dowolnego zakładu SOLO lub AKO. Zakłady systemowe nie będą brane pod uwagę.

Tylko zarejestrowani gracze Totalbet mogą skorzystać z Dnia Kobiet. Nie jesteś jeszcze klientem tego bukmachera? Zobacz już teraz, na co składa się Totalbet bonus powitalny i podejmij decyzję, czy jest to coś dla ciebie!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce