Pierwszy kupon – co warto wiedzieć i czy zakłady bukmacherskie są dla Ciebie?

Coraz więcej osób inwestuje w zakłady bukmacherskie. Jakie podmioty hazardowe wybierać w pierwszej kolejności? Które firmy bukmacherskie są obecnie szczególnie popularne na terenie Polski? Jak krok po kroku zagrać pierwszy kupon? Dlaczego powszechnie uważa się, że warto grać przede wszystkim single?

U jakiego bukmachera warto mieć konto?

Niedługo masz zamiar obstawić swój pierwszy kupon w życiu? Zanim jednak to zrobisz, trzeba założyć konto bukmacherskie. Aktualnie poleca się bowiem granie przez sieć. Dzięki temu możesz np. swobodnie obstawiać prosto ze swojego domu albo mieszkania. To spora wygoda. A przy okazji oszczędność czasu itd. Jakie jednak firmy bukmacherskie wybrać w pierwszej kolejności? Należy zdecydować się tylko i wyłącznie na legalne podmioty hazardowe. Bardzo dobrym wyborem jest m.in. Betfan. Dlaczego ta firma bukmacherska jest jednak polecana przez użytkowników? Z wielu względów. Przede wszystkim nie ma tutaj żadnych wątpliwości, jeśli chodzi o legalność. Ten aspekt możesz sprawdzić samodzielnie. Na stronie głównej tego bukmachera jest dokładna wzmianka na ten temat. Co ważne, jest nawet podany… numer zezwolenia. Dla formalności napiszemy, że ta firma bukmacherska działa zgodnie z polskimi przepisami już od 2018 roku. Jeśli wybierzesz tego buka, to zainkasujesz świetne bonusy. Oferowany jest np. cashback do 600 PLN. Tak samo, jak zakład bez ryzyka (70 PLN), czy podwojenie kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN).

Jak obstawić pierwszy kupon? To bardzo proste!

Udało Ci się zarejestrować w tym podmiocie hazardowym? W takim razie jesteś już bardzo blisko zagrania swojego premierowego kuponu. Aby tak się jednak stało, musisz jeszcze wpłacić pieniądze. W tym celu możesz np. skorzystać z własnego konta bankowego. Zakładamy, że masz już kasę. Teraz czas na obstawienie pierwszego kuponu. Aby zagrać za prawdziwe pieniądze, musisz wybrać konkretne wydarzenia z oferty. Opcji nie brakuje. W końcu Betfan oferuje nie tylko rozmaite wydarzenia sportowe. Oczywiście, możesz bez żadnego problemu zdecydować się na najbardziej popularne dyscypliny, lecz nie tylko. Nie ma żadnego kłopotu, by też wybrać z oferty sporty relatywnie niszowe. Co jeszcze oferuje ta firma bukmacherska? To także liczne wydarzenia rozrywkowe. Chcesz coś obstawić? W takim razie kliknij w interesujące Cię wydarzenia. Zostaną one automatycznie dodane do kuponu. Potem trzeba tylko wpisać stawkę oraz zatwierdzić kupon. Gotowe!

Dlaczego rekomenduje się typowanie singli?

W nowoczesnych, internetowych firmach bukmacherskich możesz typować tak naprawdę przeróżne kupony. Do wyboru są chociażby single, czy kupony akumulowane. Dla bardziej zaawansowanych typerów żadnej tajemnicy nie stanowią zaś kupony systemowe. Jeśli jednak dopiero zaczynasz, to warto skupić się na singlach. Chodzi o granie jednego wydarzenia na kuponie (najlepiej za płaską stawkę). Dzięki temu masz większe szanse na regularne wygrane. Poza tym będzie Ci się łatwiej analizowało ofertę i konkretne wydarzenia. Nie powinno Ci to bowiem zajmować zbyt wiele czasu.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce