Poker, wojna i bakarat. Legalne karty online w STS!

Legalne karty dostępne u legalnego bukmachera STS to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zakładów sportowych. W jaki sposób uruchomić takie gry jak poker, wojna czy bakarat online?

Poker, wojna i bakarat. Legalne karty online w STS!
Poker, wojna i bakarat. Legalne karty online w STS!

Granie w karty w STS

Granie w pokera przez internet może być legalne i marka STS świetnie to udowadnia. Betgames to dział, który został stworzony z myślą o miłośnikach kart na prawdziwe pieniądze.

W ofercie STS znajduje się poker, wojna oraz bakarat. Te trzy gry dostępne są cały czas u bukmachera i można w nie grać do woli, jeśli tylko posiada się darmowe konto i środki na obstawianie.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Aby zarejestrować się na stronie STS, gracz musi wypełnić krótki formularz rejestracyjny online. Wszystko sprowadza się do podania paru podstawowych informacji – imienia, nazwiska i tym podobnych.

Bonus powitalny i kod na kasę bez depozytu!

Dla nowych graczy STS przygotował bonus powitalny do 1200 PLN od pierwszej wpłaty oraz 29 PLN bez depozytu. Ten drugi prezent czeka na tych, którzy wykorzystają dostępny STS kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE„.

Jak działają legalne karty online? Gracz stawia to, czy jego układ będzie lepszy od układu krupiera. W zależności od tego, co dzieje się na stole do gry, kursy zmieniają się – tak jak w przypadku obstawiania meczów LIVE.

Gracz może stawiać duże pieniądze albo grać za „drobniaki”. Wszystko zależy od indywidualnych możliwości oraz obranej strategii.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce