Powiększone kursy w Milenium na Wirtualne Sporty!

Lato z Wirtualnymi Sportami w Milenium może być jeszcze przyjemniejsze. Bukmacher powiększył kursy na wszystkie dyscypliny sportowe, jakie znajdziecie w jego ofercie!

Powiększone kursy w Milenium na Wirtualne Sporty!
Powiększone kursy w Milenium na Wirtualne Sporty!

Oferta jest dostępna tylko w dziale Wirtualne Sporty. Obowiązuje w przypadku następujących kategorii:

  • Piłka Nożna (Ekstraliga oraz Puchar Globu)
  • Tenis
  • Koszykówka
  • Wyścigi konne
  • Wyścigi psów

Z podwyższonych kursów mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby zarejestrowane na stronie Milenium. Warto pamiętać, że przy okazji zakładania konta ważne jest, by znać kod promocyjny, który w przypadku tego bukmachera brzmi: BETONLINE.

Po co godzinami czekać na mecz Barcelony, pojedynek Radwańskiej albo występ Gortata, skoro można przeżywać sportowe emocje dosłownie co kilka minut? Tutaj sezon nigdy się nie kończy, zawsze jest co śledzić i typować, a bramki i punkty zdobywane są co chwilę. W Wirtualnych Sportach przez całą dobę możesz obstawiać zdarzenia wzorowane na prawdziwych rozgrywkach. Mimo że gra toczy się na wirtualnych boiskach, kortach i parkietach, otrzymujesz do dyspozycji bogate statystyki poszczególnych drużyn i zawodników, co pozwala realnie ocenić siłę swoich faworytów – czytamy na oficjalnej stronie bukmachera milenium.

Oferta na podwyższone kursy obowiązuje do końca lipca, tak więc jest już niewiele czasu, by z niej skorzystać. Nie ma limitów, jeśli chodzi o to, ile promocyjnych kuponów zagra gracz w ciągu jednego dnia.

Nigdy nie obstawialiście Wirtualnych Sportów? Sprawdźcie polskie strony z darmowymi typami, gdzie zawsze można znaleźć ciekawe informacje na temat tych dyscyplin.

Zainteresowany tą ofertę? Konto u legalnego bukmachera Milenium możesz założyć całkowicie online na stronie www.Milenium.pl


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce