Polskie strony z darmowymi typami

Jakie strony z darmowymi typami są najlepsze? Dlaczego warto korzystać z tego typu portali i czemu… nie zawsze wierzyć im na sto procent? Nasz poradnik pomoże wam odpowiedzieć na wiele nurtujących was pytań dotyczących typowania meczów przez internet!

Polskie strony z darmowymi typami
Polskie strony z darmowymi typami

Dobre typy na dziś – płatne czy darmowe?

Wiele osób ma błędne przekonanie o osobach, które zajmują się obstawianiem meczów bardziej profesjonalnie. Uważają, że tego typu gracze w ogóle nie zwracają uwagi na to, co sądzą inni o danym spotkaniu, a swoje osądy opierają tylko na własnym doświadczeniu i analizie. Czy rzeczywiście tak jest? Oczywiście, że nie!

Nawet zawodowi typerzy lubią przeglądać strony, gdzie dostępne są darmowe typy na dziś. Poza tym często udzielają się na różnego rodzaju forach internetowych (np. forum bukmacherskie BetOnline) oraz innych tego typu miejscach. Dlaczego? Za chwilę odpowiemy wam na to pytanie!

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Skuteczne obstawianie wydarzeń sportowych to coś, na czym zależy każdemu miłośnikowi bukmacherki. Nie ma co jednak ukrywać, nie zawsze wszystko wygląda dokładnie tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Pierwszą rzeczą, jaką należy sobie uświadomić zabierając się za zakłady bukmacherskie, jest fakt, że nikt nie jest doskonały!

Popatrzcie na swoje statystyki i sprawdźcie, ile procent waszych kuponów jest wygranych. Na pewno dojdziecie do wniosku, że nie tak dużo, jak wam się wydawało. To właśnie oznacza, że z waszą strategią gry może być coś nie tak i warto spróbować ją zmienić. A jak zrobić to najlepiej? Przede wszystkim obserwując grę tych, którzy radzą sobie skuteczniej od nas samych!

Darmowe strony z pewniakami 

Jeden pewniak nie wszedł. To bardzo dobry wynik!
Jeden pewniak nie wszedł. To i tak bardzo dobry wynik! foto: betonline.net.pl

W internecie znajdziecie pełno stron z typami bukmacherskimi, Polskie strony typerskie, jakieś Czeskie płatne z typami itd. Musimy jednak was przestrzec przed oszustami, których jest obecnie naprawdę wiele. Pamiętajcie, że żadna strona oferująca płatne typy bukmacherskie nie jest godna uwagi. Autorzy tego typu portali (a zazwyczaj po prostu zwykłych blogów) zarabiają na naiwności osób, którym wydaje się, że bez żadnego wysiłku mogą wygrywać i zyskiwać pieniądze na obstawianiu meczów.

Złota reguła, której radzimy się trzymać, brzmi, że osoby, które dobrze radzą sobie z bukmacherką, nie potrzebują szukania nowego sposobu na zarobek. Załóżmy, że wygrywacie codziennie 1000 złotych. Trudno sobie wyobrazić, byście chcieli „bawić” się w udzielanie płatnych rad innym. W ten sposób sami się niczego nie uczycie, a poza tym skupiacie się nie do końca na tym, czym powinniście.

Gdzie szukać skutecznych typów na mecze?

Jeżeli macie za sobą pierwszy krok w kierunku rozpoczęcia przygody z bukmacherką (Sprawdź koniecznie, jaki kod promocyjny podać u bukmachera!), pora na znalezienie dobrego serwisu internetowego dla osób, które również zajmują się obstawianiem wydarzeń sportowych. Co powinna zawierać dobra, godna zaufania strona? Przede wszystkim nie powinna kazać sobie płacić za rejestrację, a już na pewno za dostęp do konkretnych funkcji. Portale bukmacherskie, owszem, mają działy tylko dla najlepszych, ale każdy powinien mieć do nich wejście, jeśli tylko może pochwalić się dużą skutecznością typów!

Podgląd skuteczności obstawiania. Znak, że strona jest godna zaufania!
Podgląd skuteczności obstawiania. Znak, że strona jest godna zaufania!

Ważne jest też, by strona poświęcona bukmacherce pozwalała na wgląd do statystyk użytkowników. W ten sposób łatwo sprawdzić, jak rzeczywiście radzą sobie poszczególne osoby i kogo warto śledzić!

Warto szukać miejsc, gdzie dostępny jest czat bukmacherski, w którym możemy cały czas być w kontakcie z innymi typerami. Nie ukrywajmy, że pisanie postów i czekanie na odpowiedź po kilka godzin jest już lekkim przeżytkiem i obecnie nie ma prawa radzić sobie lepiej, niż typowe komunikatory i inne narzędzia do rozmowy online.

Polskie strony z darmowymi typami

Lepiej korzystać z polskich czy zagranicznych stron z typami? Wszystko zależy od was, ale prawda jest taka, że na portalach pisanych w rodzimym języku nie ma mowy o tym, byście źle zrozumieli jakąś analizę. Trzeba też podkreślić, że w różnych krajach popularne są inne dyscypliny, niekoniecznie te same co u nas.

Polecane przez graczy strony z typami za darmo:

  • typydnia.net.pl – codziennie typy dnia z wysoką skutecznością
  • virtualbet.pl – najlepsze typy na esport w Polsce
  • volley24.pl – wysoka skuteczność typów siatkarskich zawodowego typera
  • tennispicks.info – typy i analizy z tenisa ziemnego
  • mlbpicks.info – analizy z baseballa

Kolejną bardzo istotną kwestią jest legalne obstawianie bez podatku i tym podobne. Owszem, istnieją bukmacherzy, którzy pozwalają na grę bez opłat na rzecz państwa, ale tylko niektóre są w Polsce dopuszczone odpowiednimi licencjami Ministerstwa Finansów. Jeżeli będziecie korzystać ze stron po polsku, małe prawdopodobieństwo, byście zarejestrowali się u bukmachera niemającego koncesji na prowadzenie działalności w kraju nad Wisłą.

Pamiętajcie też, by korzystać z typów, ale jednocześnie dzielić się swoimi. Społeczność bukmacherska lubi aktywne osoby i chętnie właśnie z takimi dzieli się dodatkową wiedzą czy pewniakami. Poza tym, pisząc analizy i dyskutując na czacie, zdobywacie bardzo cenne doświadczenie i uczycie się odpowiedniego myślenia pozwalającego na odnoszenie sukcesów w obstawianiu!

Zagraniczne strony nie pomogą wam w obstawianiu polskich lig
Zagraniczne strony nie pomogą wam w obstawianiu polskich lig

Jeżeli potrzebujecie jeszcze jakiejś porady, zajrzyjcie na inne artykuły, jakie do tej pory opublikowaliśmy. Możecie też napisać coś w komentarzu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania! 🙂

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce