Pudzianowski daje w Betfan 3000 zł jako bonus powitalny. A może jeszcze… 100 zł ekstra?

Mariusz Pudzianowski został twarzą promocji Pakiet Pudziana, w którym do zgarnięcia jest największy bonus powitalny w Polsce. Który typer chce odebrać aż 3100 zł?

Pudzianowski daje w Betfan 3000 zł jako bonus powitalny. A może jeszcze... 100 zł ekstra?
Pudzianowski daje w Betfan 3000 zł jako bonus powitalny. A może jeszcze… 100 zł ekstra?

Betfan – kod promocyjny i bonus powitalny największy w Polsce!

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla tych, którzy jeszcze nie są zarejestrowani na stronie marki Betfan. Przypominamy, że konto jest darmowe i można je założyć bez weryfikacji danych pod adresem www.Betfan.pl.

Pakiet Pudziana to bonus powitalny, jakiego na rynku jeszcze nie było! Tylko u bukmachera Betfan można otrzymać kasę na start wynoszącą łącznie aż 3100 złotych. Jak to dokładnie wygląda? Warto znać szczegóły!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Promocja bukmacherska Betfan to bonus za trzy pierwsze wpłaty, wygrane powiększone o 10 razy, a także zakład bez ryzyka 100 zł. Ten ostatni może być odebrany tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym, który brzmi „BETFAN„!

Mowa o bonusie dla nowych graczy, a co oczywiste – do takich zapisywać się nie trzeba! Premia na start to po prostu kasa, którą można odebrać po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Betfan bonus powitalny. Te kroki dzielą każdego od 3100 PLN:

betfan bonus
betfan bonus

Legalne obstawianie meczów w internecie na Betfan.pl

Marka bukmacherska Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów. To dobra wiadomość, bo ogromne bonusy powitalne są zazwyczaj domeną zagranicznych portali, które nie działają zgodnie z przepisami w naszym kraju.

Odebranie premii na start można rozpocząć od razu po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Zajmuje to wszystko dosłownie kilka chwil, a miejsce na wpisanie kodu promocyjnego jest bardzo dobrze widoczne!

A jakie jest wasze zdanie na temat Pakietu Pudziana, czy jest to oferta, która… tanio skóry nie sprzeda i postawi się konkurencji? 😉


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce