Punkty stacjonarne STS Premium. Gdzie są i co oferują?

STS Premium to propozycja dla najbardziej wymagających typerów. Gdzie znajdziecie te punkty stacjonarne i co dokładnie one oferują? Przeczytaj nasze kompendium wiedzy na ten temat i bądź ze wszystkim na bieżąco!

Punkty stacjonarne STS Premium. Gdzie są i co oferują?
Punkty stacjonarne STS Premium. Gdzie są i co oferują?

Punkty STS Premium. Co to jest?

Punkty stacjonarne STS nie są już tak popularne, jak jeszcze ładnych kilka lat temu, jednak nadal wśród typerów znajduje się wielu zwolenników obstawiania w oddziałach bukmacherskich.

Oficjalna strona internetowa bukmachera STS informuje o tym, że ponad 90% wszystkich klientów punktów jest zadowolonych z jakości oferowanych w nich usług.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mogłoby się wydawać, że typerzy nie należą do najbardziej wymagającej grupy społecznej, ale nie do końca tak jest, bo marka STS właśnie zdecydowała się na uruchomienie oddziałów STS Premium, czyli miejsc do typowania, które mają zadowolić głównie tych, którym nie wystarczają „zwykłe” lokale.

STS Premium:

  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Duża przestrzeń
  • Wiele ekranów z kursami LIVE i transmisjami meczów
  • Tablety multimedialne do przeglądania statystyk
  • Wygodne fotele do gry
  • Terminale samoobsługowe do obstawiania meczów
  • Obsługa na najwyższym poziomie

Każdy, kto wybierze się do STS Premium może liczyć na to, że zostanie obsłużony dokładnie tak, jak tego oczekuje od bukmachera najwyższej klasy. Oczywiście, tak mówi teoria, a praktykę musicie zweryfikować na własnej skórze.

STS bukmacher. Lokale VIP

Oddziały STS Premium będą sukcesywnie dodawane do map punktów. Pierwszy z nich otwarty został w Szczecinie, ale wkrótce można spodziewać się ich w innych dużych miastach w Polsce.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim wystrój VIP-owskich lokali STS. Wygląda on ponadprzeciętnie dzięki nowoczesnym elementom oraz ogromnej ilości urządzeń multimedialnych.

sts punkty vip
sts punkty vip

Polacy lubią być traktowani na specjalnych zasadach, dlatego spodziewamy się, że STS Premium okaże się strzałem w dziesiątkę! Pamiętajmy jednak, iż nie mają one w żadnym wypadku zastąpić obstawiania online ani być dla niego konkurencją!

STS punkty stacjonarne

Wolisz grać online? Możesz korzystać z punktów specjalnych STS, jednocześnie obstawiając ze swojego profilu gracza online. To bardzo dobre rozwiązanie dla nowoczesnych typerów, którzy lubią sprawdzać nowe opcje i nie zawsze chętnie siedzą w czterech ścianach.

Aby postawić kupon online w punkcie STS Premium, musisz jedynie uruchomić specjalny terminal samoobsługowy. Jest on dostępny po polsku, a na jego ekranie znajdziesz stronę internetową bukmachera wraz z pełną ofertą kursów.

Miej na uwadze, że tylko zakładając konto online na stronie STS, dostajesz na dobry początek bonus bez depozytu i to aż w wysokości 29 PLN. Nie musisz też od razu weryfikować danych, dzięki czemu cały proces rejestracji trwa kilka chwil!

Bukmacher STS lokale premium
Bukmacher STS lokale premium

Kod promocyjny STS. 29 PLN bez depozytu!

Obecny kod promocyjny STS to „BETONLINE”. Podajesz go w odpowiednim miejscu formularza i automatycznie otrzymujesz 29 PLN bez wpłaty, a potem – przy pierwszym przelewie – nawet do 1000 PLN ekstra!

Byłeś już w punkcie STS Premium? Podziel się z nami oraz innymi swoją opinią na temat tych punktów. Najlepsze komentarze zamieścimy na łamach naszej strony – staną się podpowiedzią dla innych typerów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce