PZbuk bonus bez depozytu 2022. Premia bez wpłaty dla nowych graczy

Legalny bukmacher PZbuk oferuje premię bez wpłaty dla nowych graczy? Warto znać aktualne informacje na ten temat. Mamy tylko sprawdzone dane! Oto, jak wygląda bonus bez depozytu 2022!

PZbuk bonus bez depozytu 2020. Premia bez wpłaty dla nowych graczy
PZbuk bonus bez depozytu 2022. Premia bez wpłaty dla nowych graczy

Legalny bukmacher PZbuk online. Oferta na rok 2022

Legalny bukmacher PZbuk to marka, która w naszym kraju powstała na mocy licencji wydanej podmiotowi Cherry Online. Pełna nazwa firmy brzmi Polskie Zakłady Bukmacherskie. Brzmi patriotycznie, ale na ten moment nie zachęciło graczy do masowej rejestracji kont.

Oferta bukmachera PZbuk na rok 2022 to przede wszystkim duży wybór zakładów oraz regularnie organizowane promocje dla aktywnych typerów. Firma udostępnia też kursy na wirtualne sporty, dzięki czemu można stawiać w niej nie tylko na tradycyjne dyscypliny.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Wiele osób szuka informacji na temat tego, jakie dostępne są w PZbuk bonusy. Teoretycznie sprawdzić to łatwo, jednak w praktyce zdarza się sporo stron, które za wszelką cenę chcą wprowadzić czytelników w błąd.

PZbuk bonus powitalny. Co dostaje się za rejestrację konta?

Kiedy zakładamy konto u bukmachera, bonus powitalny wydaje się być standardem. Jaką premię otrzymamy w PZbuk? Nie ma tutaj mowy o wielkich fajerwerkach jeśli chodzi o wielkość, jednak wiele osób uważa, że do jakości przyczepić się nie można.

Oferta na start na stronie www.PZbuk.pl to darmowy zakład. Są to pieniądze, które otrzymujemy na obstawianie. Możemy wykorzystać je jednorazowo na zakłady na dowolne dyscypliny sportowe dostępne w portalu lub aplikacji.

W tym momencie przygotowany przez PZbuk darmowy zakład wynosi 50 złotych. Jeżeli chcemy go otrzymać, musimy założyć konto, a następnie postawić kupon za minimum 50 zł. Nie ma znaczenia czy obstawimy dobrze, czy nie – bukmacher przelewa pieniądze w ciągu 10 minut!

Najważniejsze fakty dotyczące bonusu na start w PZbuk:

  • Gracz musi zarejestrować się na www.PZbuk.pl pierwszy raz
  • Bonus może odebrać tylko wtedy, gdy jego pierwszy kupon zostanie zagrany za co najmniej 50 zł
  • Darmowy zakład ma wartość 50 PLN i przyznawany jest jednorazowo
  • Bonusu nie można zamienić na inny
  • Kasa przyznawana jest automatycznie. PZbuk robi to średnio w 10 minut!
Darmowy zakład w PZbuk
Darmowy zakład w PZbuk

PZbuk bonus bez depozytu. Co wiadomo?

Mówi się w internecie o tym, że jest dostępny w PZbuk bonus bez depozytu 2022. Nic takiego nie ma miejsca i potwierdza to oficjalny portal tego bukmachera. Jeżeli gdziekolwiek znajdziecie inne informacje, prawdopodobnie ktoś próbuje żerować na waszej naiwności – radzimy w takich przypadkach szczególnie uważać!

Nic nie wiadomo nam na temat tego, by PZbuk miał w najbliższym czasie uruchomić nową ofertę na start, a tym bardziej, aby był to bonus bez depozytu. Oczywiście, jeśli tylko tak się stanie na pewno zostaniecie poinformowani. A gdy będzie to konieczne, podamy wam również PZbuk kod promocyjny.

Zła wiadomość jest taka, że do tej pory, w czasie działalności w naszym kraju, bukmacher PZbuk ani razu nie proponował klientom bonusu bez depozytu. Trudno przypuszczać, by jego strategia w tym względzie miała się teraz drastycznie zmienić. A jeżeli już, szybciej na Euro 2021 lub inną dużą imprezę sportową.

Aplikacja mobilna Pzbuk
Aplikacja mobilna Pzbuk

Czy bonus bez depozytu w PZbuk jest legalny?

Firma typerska PZbuk posiada wszystkie niezbędne zgody do tego, by prowadzić w naszym kraju działalność bukmacherską. Jeżeli przygotuje kiedykolwiek bonus bez depozytu, będzie on dostępny w stu procentach zgodnie z przepisami! Pod tym względem nie ma się o co martwić. PZbuk bonus bez depozytu będzie propozycją dla wszystkich typerów z Polski!

Oczywiście, musimy mieć na uwadze, że bonusy bez depozytu nie zawsze są tak kolorowe, jak wydaje się to na pierwszy rzut oka. Dochodzą do nich niekiedy spore warunki obrotu, jakim trudno jest sprostać początkującym typerom.

Gdzie najlepsze bonusy bez depozytu w Polsce? Mamy listę aktualnych prezentów!

PZBuk nie jest jedynym bukmacherem w naszym kraju. I chociaż nie tylko u niego nie znajdziemy bonusu bez depozytu, nadal jest wiele stron, gdzie taki prezent jest dostępny.

Postanowiliśmy sprawdzić aktualne oferty najpopularniejszych stron typerskich w Polsce i podać te, gdzie można otrzymać kasę za samą rejestrację konta. Zazwyczaj odebranie takiego bonusu trwa kilka chwil, a często da się wszelkie formalności załatwić z urządzenia mobilnego!

Pamiętajcie, że niektóre strony wymagają podania kodu promocyjnego. Jeżeli nie wpiszemy go przy rejestracji, może się okazać, iż nie zostanie nam przyznany bonus na start w takiej postaci, jakiej byśmy chcieli.

  • www.STS.pl – 29 PLN bez depozytu? W STS jak najbardziej to możliwe! Aby otrzymać tę premię, trzeba zarejestrować konto z kodem promocyjnym. Aktualny STS kod bonusowy brzmi „BETONLINE„. Co oprócz tego? Przy pierwszej wpłacie czeka na klientów nawet 1200 PLN ekstra, natomiast potem do zdobycia jest zakład bez ryzyka 20 PLN.
  • www.eFortuna.pl – 20 złotych od razu po rejestracji, przy pierwszej wpłacie do 1000 zł, a na koniec – zakład bez ryzyka 100 zł. Wszystko to dostępne w pakiecie powitalnym z kodem promocyjnym „BETONLINE”.
  • www.LvBET.pl – zakładamy konto z kodem „BETONLINE„, a następnie piszemy e-mail do bukmachera. Po wykonaniu tych kroków na nasze konto trafia 20 zł. Jeszcze mało? Przy dwóch pierwszych depozytach do zgarnięcia mamy nawet 1500 zł ekstra!
  • www.Totalbet.pl – 20 złotych jako bonus bez depozytu + cztery freebety po 5 zł każdy. Bukmacher Totalbet ma także największy bonus powitalny w Polsce – aż 5000 złotych!
STS kod promocyjny dla nowych graczy
STS kod promocyjny dla nowych graczy

Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. EQK. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce