PZBuk – Jak wypłacić pieniądze i jak długo trwa wypłata?

Rynek internetowych bukmacherów w Polsce jest coraz bogatszy. Nowym markom ciężko wyróżnić się na tle konkurencji. Całkiem dobrze udaje się to stosunkowo młodemu bukowi o nazwie PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Nazwa może być jednak myląca, bo kapitał firmy jest zagraniczny. Przykład popularności francuskiego Betclic pokazuje, że często jest to atutem. PZBuk to legalny i bezpieczny bukmacher zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych typerów, wyróżniający się stroną internetową w stylistyce retro.

Czym jest PZBuk?

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie to internetowy bukmacher funkcjonujący w naszym kraju od połowy 2018 roku. Wtedy to popularny w całej Europie szwedzki potentat hazardowy Cherry AB otworzył swoją filię w Polsce, dzięki czemu powstała spółka Cherry Online Polska Sp. z o. o., a jednocześnie marka PZBuk. Polska siedziba firmy mieści się w Warszawie. Koncern Cherry AB działa z sukcesami w branży bukmacherskiej od 1963 roku, a jego działalność obejmuje zakłady bukmacherskie online, produkcję i technologię gier, marketing online oraz kasyna.  Zebraliśmy garść porad, jak wypłacić pieniądze z PZBuk. 

PZBuk stał się pierwszym zagranicznym operatorem na polskim rynku, po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku. Szwedzki bukmacher otrzymał 28 czerwca 2018 roku zezwolenie Ministra Finansów na zakłady wzajemne za pośrednictwem Internetu. Jest ono ważne przez 6 lat i daje oczywiście możliwość przedłużenia. Z oferty PZBuk można korzystać wyłącznie online, bukmacher ten nie posiada punktów stacjonarnych, co wiąże się z koniecznością wypłacania wygranych. Poza stroną internetową istnieje także aplikacja mobilna na Android oraz iOS, która jeszcze bardziej zwiększa wygodę korzystania z serwisu, a można ją pobrać tutaj – pobierz

PZBuk – zanim zaczniemy

W przypadku PZBuk minimalna kwota depozytu wynosi 4,50zł. Natomiast minimalna dopuszczalna kwota wypłaty to 5zł . Najmniejsza stawka, za jaką możemy obstawić to 0,26zł, choć przy niektórych zakładach zdarza się też wyższa. Teoretycznie nie ma ograniczenia co do maksymalnej możliwej stawki czy wypłaty, choć w wyjątkowych przypadkach mogą obowiązywać limity stawek. Dostępne metody płatności to Przelewy24, BLIK, Google Pay, Paysafecard, Dotpay, imoje oraz karta płatnicza Visa i Mastercard. Rejestracja i założenie konta tymczasowego na PZBuk zajmuje mniej niż minutę. Wymagane są tylko podstawowe dane osobowe, bez żadnych dokumentów. Ważność konta jest bezterminowa i nie są na nie nałożone żadne limity. Do weryfikacji konta pełnego potrzeba skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości, a cały proces zwykle nie trwa dłużej niż kilka godzin. Konieczna jest także weryfikacja osobistego rachunku bankowego użytkownika, której można dokonać wysyłając wyciąg bankowy.

Pozostałe udogodnienia i funkcjonalności, jakie pozwala PZBuk być wśród najlepszych polskich bukmacherów to Cash-out, czyli zamknięcie i rozliczenie kuponu przed końcem wszystkich zdarzeń, Cash-back, Mega Kurs – podniesiony kurs na wybrane wydarzenie, Kombo+, dzięki któremu ewentualna wygrana jest większa przy większej ilości zdarzeń, a także Zakłady Kardio, w których obstawiamy czas padnięcia kolejnej bramki, Transmisje NBA na żywo (wystarczy mieć aktywne konto i minimum 1zł na nim), Sklep Gracza oraz Program Lojalnościowy.   

PZBuk – jak wypłacić pieniądze?

Po udanym typowaniu pojawia się pytanie – jak wypłacić pieniądze z PZBuk? Jest to możliwe tylko w przypadku konta stałego, czyli po zweryfikowaniu tożsamości gracza na podstawie przesłanego skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości oraz wyciągu z osobistego rachunku bankowego. Może być to także konto Revolut. Wypłata pierwszych środków wymaga weryfikacji przez dział płatności, co może potrwać do kilku godzin. Kolejne wypłaty realizowane są już automatycznie. Korzystając z opcji Przelewy24 możemy wypłacić pieniądze w około 30 minut. W przypadku Dotpay jest to 1-2 dni robocze, w zależności od banku, w jakim gracz posiada rachunek bankowy i który ostatecznie księguje transakcję. PZBuk nie pobiera prowizji za wpłaty oraz wypłaty środków. Wypłaty można realizować tylko za pośrednictwem Przelewy24 oraz Dotpay. Dzienna pula przewidziana na wypłacanie wygranych wynosi 100 tysięcy złotych. W przypadku jej wyczerpania spółka przelewa środki graczom w ciągu 3 tygodni od momentu złożenia dyspozycji. PZBuk – jak wypłacić pieniądze?

Po zalogowaniu się na stronie lub w aplikacji należy kliknąć na swoje saldo. Po upewnieniu się, że środki są gotowe do wypłaty w saldzie gracza, trzeba wybrać opcję „wypłata” i wprowadzić wypłacaną kwotę, nie mniej niż 5zł. Po wybraniu metody płatności i zatwierdzeniu transakcji pieniądze zostaną wysłane na rachunek bankowy gracza. Z wpłatami środków jest bardzo podobnie. Po zalogowaniu się i kliknięciu na saldo, trzeba wybrać opcję „wpłata”. Następnie wystarczy podać kwotę depozytu, nie mniejszą niż 4,50zł, wybrać metodę płatności, a po potwierdzeniu wpłaty i zatwierdzeniu jej przez operatora, pieniądze pojawią się na koncie gracza. Pozostaje tylko czerpać przyjemność z typowania wyników.       

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce