PZBUK legalny bukmacher. Co trzeba wiedzieć?

Legalny bukmacher PZBUK pozwala na obstawianie przez internet o każdej porze dnia i nocy. Co znajduje się w jego ofercie na rok 2021? Oto wszystko, co warto wiedzieć na temat tej marki!

PZBUK legalny bukmacher. Co trzeba wiedzieć?
PZBUK legalny bukmacher. Co trzeba wiedzieć?

PZBUK metody płatności u bukmachera

Bukmacher PZBUK posiada całkiem sporo zalet. Jedną spośród nich nich są opcje płatności. Zakładka ,,Płatności” znajduje się po lewej stronie na witrynie internetowej. Zostało tam dokładnie opisane, co trzeba będzie dokładnie zrobić, żeby dokonać wpłaty albo wypłaty. Podane zostały również informacje odnośnie metod, minimalnej kwoty depozytu czy też czasu realizacji. I tak na przykład wpłaty na konto tego buka, można dokonywać na jego konto z pomocą: Tpay, Przelewy24, BLIK czy też Dotpay. Przy wpłacaniu depozytu przez Dotpay także nie powinniśmy mieć żadnych problemów. Transakcja przebiegnie z pewnością sprawnie, zaś środki na koncie pojawią się już po kilku sekundach. 

Zdecydowanie lepiej wyglądają opcje wypalania środków. Bukmacher PZBUK ma w ofercie opcję wypłacania z użyciem Przelewów24 albo Dotpay. Dzięki czemu środki na naszym rachunku osobistym mogą znaleźć się już po upływie 10 minut. 

Betclic kod promocyjny KOD550
Betclic kod promocyjny KOD550

W czasie dokonywania wypłaty, trzeba także mieć na uwadze, iż jeżeli nie wykonaliśmy pełnej rejestracji to może ona zostać przedłużona o czas, który jest niezbędny celem weryfikacji konta. Musimy wtedy dołączyć zdjęcie albo skan naszego dokumentu potwierdzającego tożsamość, jak i wyciąg z bankowego konta albo potwierdzenie bankowej translacji w elektronicznej formie. 

PZBUK – jak oceniany jest serwis? 

Internetowy serwis buka PZBUK, znajdziemy pod adresem www.pzbuk.pl. Pierwszą opcją, która rzuci się nam w oczy, będzie sam design witryny. Układ i oprawa graficzna zostały pozbawione zbytnich fajerwerków, możemy śmiało powiedzieć, iż jest ona wręcz ascetyczna, jednakże jednocześnie przejrzysta i całkowicie przyjemna dla naszego oka. 

Na samym środku, można znaleźć aktualnie trwające promocje od bukmachera. Po lewej stronie w ramce, znajduje się standardowo lista dyscyplin i najbardziej popularnych sportowych wydarzeń. Po środku zaś odnajdziemy najbardziej istotne wydarzenia, jak również dostęp do spotkań dopiero się zbliżających i meczów live. Wreszcie po prawej stronie, znajduje się kupon online, który możemy w wybranym przez siebie momencie obstawić, a niżej drużyny, które sponsoruje legalny bukmacher PZBUK. Opcją, która powinna się nam rzucić w oczy, będzie dużych rozmiarów baner w zielonym kolorze z napisem ,,Zarejestruj się” z jasnym przeznaczeniem. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opinie o bukmacherze PZBUK 

Zdecydowanie do największych zalet, jeśli chodzi o ofertę bukmachera PZBUK, możemy zaliczyć duży wybór sportowych dyscyplin, jak i rynków zdarzeń, kursy na dobrym poziomie i program lojalnościowy. Mamy do dyspozycji także aplikację mobilną na systemy iOS i Android, duży wybór metod płatności (portfele wirtualne, BLIK czy też przelewy bankowe), przynajmniej kilka różnych dyscyplin do obstawiania w wirtualnych sportach i promocje tymczasowe dla graczy. 

Jak prezentuje się obsługa klienta?

PZBUK bonus powitalny 2021
PZBUK bonus powitalny 2021

Na samym końcu warto, abyśmy się przyjrzeli obsłudze klienta u bukmachera PZBUK. W menu panelu znajdziemy zakładkę o nazwie Punkt obsługi klienta. Jeżeli wybierzemy tę opcję, zostaniemy przekierowani do pomocy, czyli zanim otrzymamy możliwość skontaktowania się z przedstawicielem buka PZBUK, bukmacher zachęci nas do samodzielnego odnalezienia odpowiedzi z użyciem wyszukiwarki odnośnie najczęściej zadawanych przez graczy pytań. Na stronie nie został wyszczególniony FAQ, zaś właśnie Pomoc stanowi miejsce, gdzie ją odnajdziemy. 

Jeżeli pragniemy jednakże porozmawiać z jakimś przedstawicielem buka PZBUK albo też wysłać wiadomość z pytaniem, musimy dokonać wyboru znajdującego się niżej przycisku o nazwie Kontakt z nami. 

Bukmacher oferuje nam dwie różne opcje kontaktu – wysłanie wiadomości mailowej albo czat na żywo. Po przeprowadzonych testach, nasuwają się nam następujące wnioski: na połączenie z konsultantem na żywo pierwszego dnia, musieliśmy zaczekać ok. 3 minuty. To nie tak długo. Konsultanci są rzeczowi, a ich odpowiedzi rzeczowe. Nasze problemy zostaną zatem bardzo szybko rozwiązane. 

Czat na żywo u omawianego bukmachera, nie działa jednakże aż tak dobrze, jak u konkurencji. Kiedy wyślemy zapytanie, w odpowiedzi otrzymany komunikat o treści: Dziękujemy za twoją wiadomość. Odpowiemy, kiedy tylko stanie się to możliwe. Niestety trzeba parę godzin poczekać na ową odpowiedź. Mając na względzie fakt, iż większość spośród spotkań zaczyna się już po godzinie 17, niektórzy użytkownicy serwisu mogą zbyt szybko nie otrzymać odpowiedź na zadane pytania czy też wątpliwości odnośnie zakładów. 

Niestety, odpowiedzi na wiadomości mailowe nie są także nazbyt szybkie u bukmachera PZBUK, bowiem może to potrwać nawet do 40 minut. Co bardzo istotne, pomimo długiego czasu oczekiwania, odpowiedzi są rzeczowe i dokładnie wyjaśniające zagadnienia, które zostały zawarte we wcześniejszym pytaniu. Dlatego mimo wszystko, opcję tę możemy zaliczyć jak najbardziej na plus. 

Bukmacher PZBUK, daje nam także możliwość skontaktowania się z jego obsługa poprzez zwykły list. Wystarczy na kopercie zawrzeć adres: Cherry online Polska, ul. Gedymina 30, kod pocztowy: 04-120 Warszawa i wysłać swoje pytania w formie papierowej. 


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce