Ranking bukmacherów – co możemy się z niego dowiedzieć

Polski rynek bukmacherski obfity jest w firmy legalnie przyjmujące zakłady. Duża ich liczba stanowić może pewien kłopot dla nowych graczy, chcących spróbować swoich sił w typowaniu. Na całe szczęście w tym miejscu przychodzi całe mnóstwo przeróżnych rankingów, które w swoich zestawieniach prezentuja przeróżne aspekty poszczególnych bukmacherów.

Jeśli bukmacher to tylko legalny i sprawdzony

Jeszcze całkiem niedawno, w Polsce grać można było u bukmacherów, głównie zagranicznych, którzy nie odprowadzali swoich podatków w naszym kraju. To oczywiście skłoniło prawodawców do wprowadzenia odpowiedniej ustawy eliminującej takie firmy z naszego rynku. Wielu się to nie podobało, ponieważ pożegnać musieli się oni ze swoim ulubionym bukiem. Jednak ta zmiana legislacyjna wprowadziła bardzo wiele dobrego dla typerów w Polsce.

Po pierwsze, aby móc na terenie naszego kraju legalnie przyjmować zakłady bukmacherskie, należy uzyskać stosowne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. A zdobycie go nie jest takie proste. Firma wykazać się musi swoją płynnością finansową, stabilnością i wiarygodnością. Daje nam to swego rodzaju gwarancję, że bukmacher nagle nie zbankrutuje, pochłaniając nasze pieniądze. Dodatkowo, legalni bukmacherzy teraz są ściśle kontrolowani przez odpowiednie organy państwowe, co niemal całkowicie wyeliminowało możliwość oszukania nas przez firmę przyjmującą zakłady. 

Zatem warto pamiętać, aby przeglądając przeróżne rankingi i zestawienia bukmacherów, upewnić się, że zawierają one jedynie tych, którzy na terenie naszego kraju działają w pełni legalnie. 

Najlepsi bukmacherzy

Wybór odpowiadającego nam bukmachera zależeć może od wielu czynników. Ważna dla niektórych jest również kwestia przywiązania lub posiadania znajomych polecających tę czy inną firmę. Da się jednak wyróżnić kilka obiektywnych spraw, które wpływają na końcową ocenę poszczególnego bukmachera. Robią to właśnie ludzie układający rankingi i zestawienia legalnych, sprawdzonych firm przyjmujących zakłady bukmacherskie.

Wiele z takich list zaczyna się od przedstawienia kwestii związanej z bonusami powitalnymi. Nie ma co się dziwić. Jest to główna broń każdego bukmachera w walce o nowego gracza. Oferty na grę dla nowo zarejestrowanych są różne. Wiele firm proponuje bonusy bez depozytu po rejestracji z konkretnego linku lub za wykorzystaniem odpowiedniego kodu promocyjnego. Dają one możliwość gry bez konieczności wpłaty środków własnych.

Popularne są również zakłady bez ryzyka, dzięki którym w razie porażki na kuponie objętym tą promocją, otrzymamy zwrot poniesionych kosztów. Często spotykaną propozycją jest również bonus od depozytu. Charakteryzuje się on procentowym powieleniem naszej pierwszej wpłaty, dzięki czemu zyskujemy więcej środków na grę.

Dzisiaj, kiedy bukmacherka coraz częściej miejsce ma w Internecie, bardzo ważną kwestią jest przejrzystość i sprawne działanie strony www. danego bukmachera. Z własnego doświadczenia wiem, jak bardzo odrzucić może źle zaprojektowana, przesycona treścią lub po prostu brzydka witryna internetowa. Najlepszych bukmacherów cechuje przyłożenie wielkiej wagi do tej kwestii i często już po stronie poznać można, z jakiego typu firmą mamy do czynienia.

Szukaj najlepszych kursów

Legalnych i sprawdzonych bukmacherów jest w Polsce dużo i z pewnością ciężko jest regularnie grywać u każdego z nich. Jednakże bukmacherka jako gra w dużej mierze opiera się właśnie na poszukiwaniu najlepszych kursów na dane zdarzenie oferowanych na polskim rynku. Niejednokrotnie natrafić można na różnice, które przy poprawnym obstawieniu znacznie powiększają nasza wygraną. Jest to jednak zadanie dość czasochłonne i wymagające znajomości specyfiki danego bukmachera odnośnie konkretnych dyscyplin sportowych. Wielu typerów również zwyczajnie przywiązuje się do jednego bukmachera i gra tylko u niego, co oczywiście także jest jak najbardziej w porządku. Pamiętać musimy, że obstawianie to tylko zabawa, dodatek do sportowych emocji, który może, choć nigdy nie musi, dać nam zarobić parę dodatkowych złotych.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce