STS daje 100 zł co tydzień. Co trzeba zrobić, by dostać kasę?

Bukmacher STS proponuje graczom 100 złotych otrzymywane co tydzień aż do finału Ligi Mistrzów. Co trzeba zrobić, by zgarnąć tę kasę? Warunki do skomplikowanych nie należą!

STS daje 100 zł co tydzień. Co trzeba zrobić, by dostać kasę?
STS daje 100 zł co tydzień. Co trzeba zrobić, by dostać kasę?

Wracają europejskie puchary – typerzy zacierają ręce!

Rozgrywki ligowe mają swój urok, ale nie ukrywajmy, że to właśnie na europejskie puchary zawsze typerzy najbardziej ostrzą sobie zęby. 5 sierpnia wraca Liga Europy, a chwilę później odbędą się mecze w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Bukmacher STS przygotował promocję dla każdego fana obstawiania klubowych meczów na arenie europejskiej. W ramach akcji do odebrania jest łącznie nawet 300 złotych – co tydzień po 100 złotych aż do 23 sierpnia!

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Co trzeba zrobić, by otrzymać pieniądze? Przede wszystkim należy zapisać się do bonusu na stronie internetowej www.STS.pl. Wystarczy kliknąć jeden przycisk, a reszta dzieje się już automatycznie – obstawiamy i otrzymujemy za to środki na kolejne kupony!

STS proponuje: wydajesz 100, dostajesz 10. Wszystko to na LM i LE!

Bukmacher STS ma dla graczy dość prostą propozycję: każde obrócone 100 PLN to 10 PLN bonusu. Łącznie co tydzień można odebrać 100 PLN, czyli razem aż 300 PLN. Oferta jest podzielona na trzy etapy – w każdym z nich warunki wyglądają dokładnie tak samo.

  • I etap – 03.08.2020 – 09.08.2020 r.;
  • II etap – 10.08.2020 – 16.08.2020 r.;
  • III etap – 17.08.2020 – 23.08.2020 r.

Bukmacher STS pod uwagę bierze tylko i wyłącznie kupony AKO zagrane przedmeczowo na dowolne wydarzenie z oferty Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Minimalny kurs kwalifikujący się do promocji to 1.85.

Legalny bukmacher STS – najpopularniejsze miejsce do obstawiania online + bonus bez depozytu!

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać 29 PLN bez wpłaty od bukmachera?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać 29 PLN bez wpłaty od bukmachera?

Każda osoba, która zdecyduje się na rejestrację darmowego konta w STS, ma szansę otrzymać bonus bez depozytu, czyli pieniądze na obstawianie. Premię zdobywa się bez wpłaty własnej, a więc wystarczy samo zapisanie do bukmachera!

Kod promocyjny obowiązujący w STS brzmi „BETONLINE„. Nowi klienci mogą podać go tylko przy rejestracji – później nie ma już takiej możliwości! Wszystkie przygotowane przez bukmachera premie są w stu procentach legalne i bezpieczne do odebrania.

Pakiet powitalny na stronie internetowej www.STS.pl pozwala też na zdobycie do 1200 PLN w formie premii 100% od pierwszej wpłaty. Przy pierwszym zakładzie w STS Betgames można liczyć również na otrzymanie ewentualnego zwrotu w przypadku przegranej i jest to maksymalnie 20 PLN.

A jakie są wasze typy na Ligę Mistrzów? Macie już swoich faworytów czy jeszcze nie przeglądaliście oferty?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce