Oferta STS na jutro. Co można obstawiać?

Star-Typ Sport (znany szerzej jako STS) to bukmacher, który na terenie naszego kraju działa już od ponad 20 lat i przez cały okres swojej działalności zdołał zaskarbić sobie sympatię większej części zainteresowanych bukmacherką Polaków (obecnie pełni rolę lidera w swojej branży). Udało mu się to nie tylko dzięki akcjom promocyjnym, ale i szerokiej ofercie oraz atrakcyjnym kursom. Jak prezentuje się oferta STS na jutro i gdzie tak właściwie możemy ją znaleźć? Po jakie bonusy będziemy mogli sięgnąć właśnie w dniu jutrzejszym?

Oferta STS na jutro. Co można obstawiać?
Oferta STS na jutro. Co można obstawiać?

Oferta STS na jutro – gdzie ją znaleźć?

Aby znaleźć zawsze świeżą ofertę STS na jutro, najlepiej jest odwiedzić któryś z salonów stacjonarnych bukmachera – jest ich około 500 i zostały rozmieszczone po całej Polsce w taki sposób, że każdemu jest do nich blisko. Szybkim sposobem jest również sięgnięcie po Internet i choć przekrój oferty STS na jutro można znaleźć poniżej, można też zawitać na oficjalną stronę bukmachera, by zawsze być na bieżąco ze wszelkimi zmianami dokonywanymi przez niego na bieżąco. 

Oferta STS na jutro – standardowe zakłady, ligi alternatywne i inne

Podstawą oferty STS na jutro są rozgrywki w ramach najpopularniejszych dyscyplin sportowych, w tym między innymi piłki nożnej, siatkówki, tenisa. Z aprobatą powinna się spotkać również oferta na e-sport, coraz prężniej zdobywający polski i zagraniczny rynek. Bukmacher przygotował też propozycje w ramach tak zwanej „Superoferty”, znacznie zwiększając kurs na wybrane spotkania z popularnych dyscyplin sportowych. Warto też wspomnieć o hicie dnia, który stanowi najważniejsze wydarzenie jutra i również jest promowany atrakcyjnym, bardzo konkurencyjnym kursem. Wszystkie jutrzejsze spotkania można obstawiać już teraz w trybie przedmeczowym, a wybrane z nich będą dostępne (oczywiście już po ich rozpoczęciu) w formie „na żywo”.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Standardowe zakłady to jednak nie wszystko, co przygotował bukmacher STS na jutro. W jego ofercie znalazło się miejsce również na swoistą nowość – ligi alternatywne, których założenia sugeruje sama nazwa. Stanowią one swoistą alternatywę dla „normalnych” lig krajowych w piłkę nożną – z tym, że ich przebieg ustalany jest przez algorytm komputerowy. Różni się to jednak od Sportów Wirtualnych, również stanowiący część jutrzejszej oferty STS. gdyż algorytm ten nie bazuje w pełni na losowości, a bardziej bierze pod uwagę historyczne dane statystyczne, powstałe na podstawie setek tysięcy meczów z przeszłości (tylko tych, które znajdowały się w ofercie STS).

Dobrze przedstawia się również jutrzejsza oferta STS na Betgames – usługę, która umożliwia nam typowanie symulacji gier karcianych. W tym przypadku nie jest za nie odpowiedzialny komputer, a prawdziwy krupier (zazwyczaj płci żeńskiej). Jutro obstawiać będziemy mogli bakarat, wojnę oraz pokera – wszystkie po atrakcyjnych kursach, przez całą dobę, kiedy tylko znajdziemy na to czas. Nawet w przerwach właściwych spotkań sportowych.

Oferta STS na jutro – promocje i bonusy

Oferta internetowa STS
Oferta internetowa STS

Decydując się na skorzystanie z jutrzejszej oferty bukmachera STS najwięcej zyskamy będąc nowymi graczami. Również i stali wyjadacze będą jednak mogli skorzystać z wybranych promocji. Te najciekawsze to:

  • bonus powitalny – w ramach bonusu na start (dla nowych użytkowników, którzy zaznaczą chęć skorzystania z niego w czasie rejestracji) pozyskamy maksymalnie 1200 złotych na darmową grę. Dokładna kwota w pełni zależy od tego, ile wynosić będzie nasza pierwsza wpłata (bonus stanowi jej równowartość);
  • freebet – po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji otrzymamy niezobowiązujące, bo niewymagające żadnego obrotu 29 złotych na grę;
  • 25 złotych na Sporty Wirtualne – biorąc udział w akcji promującej Sporty Wirtualne będziemy mogli pozyskać nawet 25 złotych, jeśli tylko dokonamy obrotu na naszym koncie wynoszącego przynajmniej 300 złotych. Mamy na to tydzień, ale rozpocząć możemy chociażby jutro.
  • akcja specjalna – w ramach akcji specjalnej bukmacher przeznacza 35 tysięcy złotych do podziału między wszystkimi graczami biorącymi udział w promocji; abyśmy byli jednymi z nich, zarejestrujmy się do akcji i kupmy kupon, który będzie spełniał wymagania; musi zawierać dokładnie cztery zdarzenia, a jego wartość musi przekraczać 15 złotych. Jeżeli okaże się wygrany, zgarniemy swoją dolę z wspomnianej puli – w sumie na ten cel możemy przeznaczyć 5 wygranych kuponów.

Oferta STS na jutro – jak wykorzystać ją w pełni?

  • Skorzystajmy z bonusu powitalnego i freebetu – jeśli dopiero zaczynamy i dokonujemy rejestracji, koniecznie skorzystajmy z bonusu powitalnego (zaznaczając chęć otrzymania go i dokonując pierwszej wpłaty), ale i freebetu – ten otrzymamy po wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE w odpowiednie pole.
  • Spójrzmy na „Hit dnia” i „Superofertę” – obie te części oferty proponują nam znacznie lepsze kursy, w szczególności w porównaniu z konkurencją.
  • Skorzystajmy  z akcji specjalnej – dzięki niej będziemy mogli zmaksymalizować nasz zysk – po prostu obstawiając! Pamiętajmy jednak o spełnieniu warunków dotyczących pojedynczego kuponu.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce