STS na telefonie. Aplikacja mobilna iOS oraz Android. Pobieranie APK – poradnik!

Jeżeli chcemy obstawiać mecze w dowolnym miejscu, przydaje się STS na telefonie. W jaki sposób wygląda pobieranie APK aplikacji mobilnej tego bukmachera? Oto poradnik, który warto przeczytać!

STS na telefonie. Aplikacja mobilna iOS oraz Android. Pobieranie APK - poradnik!
STS na telefonie. Aplikacja mobilna iOS oraz Android. Pobieranie APK – poradnik!

STS aplikacja na telefon

STS na telefonie to nic innego jak specjalny program, który pozwala na stawianie kuponów w tradycyjnej formie, ale za pomocą urządzenia przenośnego. Do dyspozycji graczy oddana jest pełna oferta, ale wszystko odbywa się w bardzo wygodny i prosty sposób.

Nieprawdą jest, że STS aplikacja mobilna ma ograniczone funkcje. Jeszcze ładnych parę lat temu tak kojarzyliśmy sobie strony na telefony, ale obecnie nic takiego nie ma już miejsca – każdy może grać tak, jak chce!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS pobieranie APK na Android

Jeżeli chcemy grać w telefonie w STS, wystarczy, że będziemy posiadać darmowe konto na www.STS.pl i zdecydujemy się na pobranie aplikacji mobilnej. Opcje są dwie – możemy albo korzystać z wersji iOS, albo Android.

Posiadacze iPhone’ów oraz innych przenośnych sprzętów Apple mają nieco łatwiej. Muszą jedynie wejść do AppStore, by znaleźć STS i go pobrać. W przypadku Androida sprawa wygląda nieco inaczej, ale też nie ma powodów do niepokoju.

Zielony robot pozwala na ręczne instalowanie programów pobranych z internetu, dlatego też potrzebne jest w przypadku STS pobieranie apk. Ten mały plik znajdziecie na stronie www.STS.pl, a poniżej przeczytacie, w jaki sposób można go pobrać!

Jak pobrać i grać w STS na telefonie?

1 Zaczynamy od wejścia na www.STS.pl. Jeżeli mamy konto, możemy się na nie zalogować, ale nie jest to konieczne. Przypominamy, że sama rejestracja jest darmowa, a kod promocyjny BETONLINE pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy wpłacie!

STS apk pobieranie online - krok 1
STS apk pobieranie online – krok 1

2 Następny krok polega na wybraniu odpowiedniej wersji programu. W naszym przypadku chodzi o aplikację mobilną na system Android i właśnie tę opcję wybieramy. Wystarczy jedno kliknięcie i gotowe!

STS apk pobieranie online - krok 2
STS apk pobieranie online – krok 2

3 Po pobraniu pliku APK musimy go zainstalować na smartfonie. W jaki sposób można to zrobić? Poniżej przedstawiamy obrazek, na którym widać wszystkie niezbędne szczegóły. To tylko chwila! 🙂

STS apk pobieranie online - krok 3
STS apk pobieranie online – krok 3

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce