STS TV plan transmisji

976

Korzystasz z STS TV i interesuje cię aktualny plan transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych? Trafiłeś w dobre miejsce!

STS TV plan transmisji
STS TV plan transmisji

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce coraz częściej oferują swoim graczom darmowe transmisje meczów. Do tej pory tego typu usługi dostępne były przede wszystkim u zagranicznych podmiotów, ale widać wyraźnie, że zaczyna się to zmieniać i dążyć w dobrym kierunku.

STS TV to internetowa telewizja, która umożliwia nam oglądanie wielu wydarzeń sportowych. Znajdziecie tutaj, między innymi, materiały z piłki nożnej, tenisa, siatkówki czy nieco mniej popularnych dyscyplin.

Jak oglądać legalnie mecze w internecie?

Plan transmisji STS TV

Aby uzyskać dostęp do internetowych transmisji od STS, wystarczy posiadać konto u tego bukmachera. Rejestracja jest darmowa i dostępna online. Po wejściu w odpowiednią zakładkę, naszym oczom ukazuje się plan transmisji, gdzie można znaleźć informację na temat tego, jakie streamy będą w danym dniu dostępne w firmie bukmacherskiej.

STS to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce, ale trzeba przyznać, że pod względem transmisji online ma bardzo poważną konkurencję. Przede wszystkim mowa tu o marce Fortuna, gdzie także znajdziecie mecze za darmo i to z naprawdę wielu popularnych lig, w tym Bundesligi czy LaLiga.

Chcesz oglądać mecze online za darmo? Wykorzystaj kod „BETONLINE” na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl