Totalbet daje 25 PLN bez depozytu nowym graczom!

539

Tylko do końca 23 października do odebrania jest 25 PLN bez depozytu za samo założenie konta na stronie bukmachera Totalbet! W jaki sposób zgarnąć ten prezent? Podajemy wszystkie potrzebne szczegóły!

Totalbet daje 25 PLN bez depozytu nowym graczom!
Totalbet daje 25 PLN bez depozytu nowym graczom!

Totalbet bonus bez depozytu 25 PLN

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o osobach, które jeszcze nie są zarejestrowane u legalnego bukmachera Totalbet. Konto trzeba założyć w dniach 22-23 października – tylko w tym czasie możliwe jest odebranie obiecanej premii bez depozytu!

Bonus bez wpłaty przyznawany jest w dwóch częściach. Pierwszy freebet to 10 złotych, a drugi – 15 zł. W ten sposób każdy nowo zarejestrowany typer może liczyć aż na 25 PLN bez konieczności wpłacania chociażby złotówki!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Totalbet bonus bez depozytu wynosi dokładnie 25 PLN. Ale to jeszcze nie wszystko! Przy pierwszej wpłacie każdy nowy gracz ciągle może odebrać prezent 100% aż do kwoty 500 złotych!

Totalbet kod promocyjny. 25 PLN freebet!

UWAGA! Tylko specjalny kod promocyjny Totalbet uprawnia do odebrania opisywanego bonusu od wpłaty. Jak brzmi hasło bonusowe? Łatwo je zapamiętać – LM2019.

Oferta udostępniona została z okazji 3. kolejki fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów. Bonus bez wpłaty można odbierać tylko do 23 października do godziny 23.59.

Bonus bez depozytu Totalbet. 25 PLN na start

  1. Rejestracja na www.Totalbet.pl
  2. Podanie kodu promocyjnego LM2019
  3. Odebranie dwóch premii bez konieczności wpłaty
  4. Pierwszy bonus to 10 PLN
  5. Drugi bonus to 15 PLN!

Bukmacher Totalbet jest legalny. Opisywana marka posiada licencję Ministerstwa Finansów, dlatego też korzystanie z jej promocji jest zgodne z przepisami, a gracze nie muszą się martwić o przykre konsekwencje prawne.

Bonus może zostać wykorzystany na zawarcia jednego dowolnego zakładu SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych). Tylko od gracza zależy, na co dokładnie postawi!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl