Totolotek na Puchar Polski daje 50 PLN na obstawianie!

676

Totolotek, sponsor tytularny Pucharu Polski, na 1/16 finału tych rozgrywek przygotował wyjątkowy bonus w wysokości 50 PLN na obstawianie. Jak to dokładnie działa?

Totolotek na Puchar Polski daje 50 PLN na obstawianie!
Totolotek na Puchar Polski daje 50 PLN na obstawianie!

Totolotek. Bukmacher daje 50 PLN na Puchar Polski!

Bukmacher internetowy Totolotek to marka, która jest ściśle związana z rozgrywkami pucharowymi od dawna. Nic dziwnego, że to właśnie u niej znalazł się najwyższy bonus na październikowe spotkania w ramach 1/16 finału.

Firma dla wszystkich swoich graczy przygotowała premię w formie pieniędzy na obstawianie. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera może dostać 50% wartości stawki w kuponie z typami na mecze Pucharu Polski.

Do 50 PLN dla każdego, kto:

  • Zagrał kupon za minimum 50 PLN ✅
  • Postawił na mecze 1/16 Pucharu Polski ✅
  • Zagrał w Totolotku do 31 października ✅
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher Totolotek nie wymaga zapisania się do promocji. Jedyne, co trzeba zrobić, to postawić kupon za 50 PLN lub więcej, w którym znajdą się typy na mecze rozgrywane w ramach 1/16 finału PP. Akcja trwa do 31 października.

Promocja na mecze pucharowe. Jak zgarnąć kasę na obstawianie?

Gracze otrzymują pieniądze automatycznie. Przyznawane są one już po rozliczeniu kuponów. Na jedno konto na jednej platformie można otrzymać tylko 50 PLN lub mniej.

Bardzo ważne – nawet nowi gracze mają prawo do odebrania prezentu bukmacherskiego od Totolotka. Konto można założyć w każdej wolnej chwili, a cały proces polega jedynie na wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego.

Cały czas bonus powitalny Totolotek to nawet 1000 złotych na start na obstawianie. Żaden kod promocyjny nie jest wymagany do odbierania tej premii – wystarcza jedynie wejście na www.Totolotek.pl!

Legalne granie u bukmachera. Bonusy i promocje dla każdego!

Granie na mecze w Totolotku możliwe jest na stronie internetowej, ale i nie tylko. Opisywany bukmacher oferuje też przyjazną użytkownikowi aplikację mobilną, a w niej aktualną ofertę, specjalne bonusy i wiele, wiele więcej!

Interesują cię inne promocje u bukmacherów legalnych? Na naszej stronie zawsze aktualne dane na ten temat – po prostu zapisz się do powiadomień, a nie przegapisz żadnego istotnego bonusu!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl