Słoneczne logo Totolotka – szykuje się dobra zmiana?

Totolotek chce powrócić do grona najlepszych bukmacherów w kraju. Nowy właściciel marki właśnie zaprezentował nowe logo i zapowiada spore zmiany!

Słoneczne logo Totolotka - szykuje się dobra zmiana?
Słoneczne logo Totolotka – szykuje się dobra zmiana?

Totolotek legalny bukmacher online

Totolotek jako legalny bukmacher jest najdłużej działającą marką tego typu w naszym kraju. Problem w tym, że nie przekłada się to na jego wyniki popularności, gdzie cały czas musi uznawać wyższość takich firm jak STS, Fortuna czy chociażby Forbet.

Wszystko wskazuje na to, że najlepsi legalni bukmacherzy zyskają wkrótce nowego poważnego konkurenta. Nowy właściciel Totolotka zapowiada spore zmiany w obstawianiu, które mają pozytywnie wpłynąć na recenzje graczy.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Totolotek ma nowe logo!

Co dokładnie ma zmienić się w Totolotku? Po pierwsze, szykują się istotne modyfikacje w obstawianiu mobilnym oraz na stronie internetowej. Ta druga ma otrzymać nową szatę graficzną oraz inne liczne udogodnienia.

Gracze już wkrótce będą mogli miesięcznie skorzystać w Totolotku z blisko 40.000 zakładów. To znacznie więcej od liczby, jaka jest obecnie oferowana u tego buka.

Oczywiście, nie wszystkie zmiany przyjdą od razu. Przedstawiciele bukmachera zakładają, że nowe punkty stacjonarne, zmiany internetowe i tak dalej dostępne będą najpóźniej wiosną przyszłego roku.

Pamiętajmy, że wkrótce czekają nas mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Dla bukmacher to zawsze świetna okazja do tego, by zachęcić wielu nowych graczy do rozpoczęcia przygody z obstawianiem!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce