Trzy freebety na weekend. Bonus dla graczy 200 złotych!

Aż trzy freebety do odebrania u bukmachera Totalbet w ten weekend. W dniach 25-27 października zdobycie 200 złotych nie będzie szczególnie skomplikowane!

Trzy freebety na weekend. Bonus dla graczy 200 złotych!
Trzy freebety na weekend. Bonus dla graczy 200 złotych!

Totalbet bonusy weekendowe. Obstawianie z premią

Promocja dostępna jest dla osób zarejestrowanych na stronie bukmachera Totalbet. Nie trzeba się do niej zapisywać, a jedynym wymogiem jest granie kuponów zgodnych z regulaminem oferty.

Totalbet bierze pod uwagę tylko kupony zagrane na zakłady na mecze, które są rozgrywane w ramach 13. kolejki Ekstraklasy, 10. kolejki Premier League, 11. kolejki Ligue 1, 9. kolejki Bundesligi, 10. kolejki La Liga oraz 9. kolejki Serie A.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Do zdobycia są trzy freebety. Każdy o innej wartości oraz za granie za inną stawkę. Im więcej gracz postawi, tym pokaźniejszą kasę dostanie od bukmachera. W praktyce wygląda to następująco:

  • Freebet 25 zł dla kwalifikujących się zakładów za stawkę 99 zł
  • Freebet 50 zł dla kwalifikujących się zakładów za stawkę 199 zł
  • Freebet 125 zł dla kwalifikujących się zakładów za stawkę 499 zł

💰 200 złotych na obstawianie – Totalbet daje kasę na weekend! 💰

Nie jest trudno policzyć, że bukmacher łącznie daje graczom aż 200 złotych. Wszystkie te dodatkowe pieniądze można wykorzystać na obstawianie LIVE meczów z wszystkich lig wymienionych przez nas powyżej.

Jeden gracz może zdobyć w promocji tylko jeden konkretny freebet. Nie można więc zgarnąć trzech bonusów o wartości 25 czy 125 zł.

Bonus powitalny w Totalbet. Nowi gracze dostają więcej!

Na jeszcze większe bonusy mogą liczyć ci, którzy dopiero co rozpoczynają przygodę z obstawianiem w Totalbet. Tylko teraz u bukmachera Totalbet do zdobycia jest nawet 500 złotych przy pierwszej wpłacie!

Żaden kod promocyjny Totalbet nie jest potrzebny w tej ofercie. Wystarczy wypełnić swoje dane w formularzu online – natychmiastowa weryfikacja nie jest konieczna!

Dodatkowo, przy rejestracji konta można liczyć na 10 złotych bonusu jako freebet. Ten specjalny bonus przygotowany został z myślą o wszystkich osobach, które tuż po zapisaniu się do buka chciałby sprawdzić jego możliwości.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce