Typowanie online – mnóstwo zalet! 

Wizyta u stacjonarnego bukmachera ma wiele zalet. Ale zapominamy często, że ten typ składania zakładów nie jest wolny od wad. Wypełnianie kuponu przy stoliku jest najmniejszą z nich. Mało które biura pracują przez całą dobę, w niewielu zainstalowano telewizory z transmisjami ważnych wydarzeń a jeszcze mniej znajduje się „za rogiem”. U buka stacjonarnego można płacić jedynie gotówką, ewentualnie kartą. Wszystkich tych wad pozbawione są zakłady sportowe online!

Bukmacherzy online działają dziś całkowicie legalnie. W przeciwieństwie do kasyn w sieci, które zostały na mocy Ustawy Hazardowej praktycznie zdelegalizowane, fani zakładów sportowych mogą korzystać z usług kilkunastu licencjonowanych operatorów, wśród których znajdziemy międzynarodowych gigantów jak i debiutantów na rynku. Wszystko to sprawia, że polska szara strefa bukmacherska zmalała. W dodatku operatorzy konkurują o graczy, oferując coraz lepsze premie i bonusy. Choć rynek zakładów online wciąż daleki jest od ideału, od kilku lat panuje tu porządek i miłośnicy zakładów naprawdę nie mają na co narzekać.

Przewaga zakładów sportowych online nad zakładami stacjonarnymi

Korzystanie z bukmacherów online jest nie tylko wygodne. Gracze mają do dyspozycji strony WWW oraz aplikacje mobilne (lub zoptymalizowane strony), dzięki czemu zyskują dostęp do pełnej oferty danego domu bukmacherskiego. Rejestracja nie nastręcza żadnych trudności i de facto po wypełnieniu prostego formularza z danymi osobowymi możemy od razu przejść do złożenia depozytu.

Domy bukmacherskie online oferują szereg premii i bonusów dla nowych graczy – na start otrzymujemy ubezpieczenie pierwszych zakładów na określoną kwotę, gotówkę do obstawienia, cashback albo doładowanie. Posiadacze konta mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym, w turniejach i regularnie organizowanych promocjach. Przekłada się to na dodatkowa gotówkę do wykorzystania w zakładach. 

A skoro przy pieniądzach jesteśmy – dodatkową zaletą portali z zakładami online jest znacznie większy wybór metod płatności. Dokładnie piszemy o tym poniżej.

Płatności u bukmacherów online

Kiedy zakładamy konto u nowego legalnego bukmachera online, warto sprawdzić, jakie metody płatności ma on w ofercie. Pamiętajmy, że będziemy u niego nie tylko deponowali kasę, ale także ją wypłacali. Dobrego buka od przeciętnego różnią nie tylko bonusy, konkurencyjne kursy i streamingi wydarzeń na żywo. Wielość dostępnych metod bankowych, które oferuje, pozwala nam odróżnić solidną markę od najwyżej średniej. Jakie metody płatności oferują bukmacherzy w sieci? 

  • karty kredytowe – tej formy płatności nie musimy nikomu przedstawiać. Wprawdzie nie gwarantuje ona anonimowości (informacje o transakcji pojawiają się na naszym wyciągu bankowym), ale płatności za pomocą kart Visa czy Mastercard wciąż cieszą się dużą popularnością.
  • karty pre-paid – tego typu płatności są niezwykle bezpieczne. Karty w rodzaju Paysafecard, Neosurf, Perfect Money można doładować online lub w jednym z tysięcy sklepów w Polsce. Kod z vouchery wpisujemy w odpowiednim polu w dziale z płatnościami. Nie podajemy tutaj żadnych danych bankowych ani numeru karty kredytowej, maleje więc ryzyko, że ktoś wyczyści nam konto.
  • e-portfele – płatności za pomocą Skrill, Neteller, MuchBetter czy Revolut sa powszechnie akceptowane zarówno w kasynach online jak i u bukmacherów. Bukmacher z płatnością Paypal albo z innym e-portfelem pozwala na szybkie zdeponowanie środków przy zachowaniu anonimowości. Posiadacze portfela wirtualnego mogą łatwo zarządzać budżetem, przesyłać pieniądze innym użytkownikom i korzystać w sklepach z kart płatniczych, które znajdują się w ofercie większości tego typu produktów.
  • płatności błyskawiczne BLIK, DotPay, Przelewy24 – te i inne systemy płatnicze wchodzą coraz odważniej na rynek zakładów sportowych w Internecie. Zalety? Szybki, bezprowizyjny przelew środków do buka. Wady? Niestety z ich pomocą nie można wypłacić wygranej.

Bukmacherzy online – podsumowanie

Jak więc widzimy, korzystanie z zakładów online niesie z sobą szereg udogodnień, włączając łatwy dostęp do oferty bonusowej, możliwość streamowania wydarzeń sportowych live na komórce lub tablecie i oczywiście mnóstwo opcji płatności. Zanim więc będziecie rozważali wycieczkę do najbliższego biura w celu złożenia kuponu, warto pomyśleć o wygodnej i darmowej alternatywie w postaci zakładów bukmacherskich online.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce