Walka Mini Majk – Big Jack. Kursy bukmacherów i typy. Kto wygra?

Walka Mini Majk – Big Jack odbędzie się już 5 lutego. Jakie kursy bukmacherów na to wydarzenie zostały wystawione? Czy typy graczy wskazują na wyraźnego faworyta do zwycięstwa?

Walka Mini Majk - Big Jack. Kursy bukmacherów i typy. Kto wygra?
Walka Mini Majk – Big Jack. Kursy bukmacherów i typy. Kto wygra?

Mini Majk – Big Jack na High League 2

High League to organizacja, która przygotowuje walki freak fightowe. W pojedynkach celebrytów Polacy znaleźli rozrywkę, jakiej szukali od dawna, a każde kolejne wydarzenie tego typu wzbudza coraz większe zainteresowanie publiki. Co za tym idzie – cały czas potrzeba nowych pomysłów, by przyciągnąć właśnie do siebie jak największą rzeszę kibiców.

Wiemy już, że podczas High League 2, które odbędzie się 5 lutego, dojdzie do starcia niskorosłych, Big Jacka oraz Mini Majka. Każdy z nich ma już za sobą występy na podobnych eventach, jednak to tylko ten pierwszy może pochwalić się zwycięstwem na swoim koncie.

STS kod promocyjny 2022
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Walka Big Jack – Mini Majk będzie jednocześnie pierwszym pojedynkiem tego typu o pas mistrzowski. W High League przygotowano nagrodę dla najlepszego niskorosłego w świecie MMA, więc wygląda na to, że w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnych tego typu zestawień w kartach walk.

Obstawianie walki Big Jack – Mini Majk. Gdzie i jak?

Dla wszystkich miłośników niecodziennych pojedynków w klatce mamy bardzo dobrą wiadomość: jest możliwe obstawianie walki Big Jack – Mini Majk w internecie. Co więcej, może to uczynić każda osoba, która jest pełnoletnia, a to wszystko pozwala na zdobycie całkiem sporych pieniędzy!

Swoje typy na High League 2 każdy może zagrać za pośrednictwem strony internetowej www.eFortuna.pl – to oficjalny sponsor gali, który posiada na wyłączność zakłady z nią związane. Jeżeli chcemy typować walki mające miejsce 5 lutego w Tauron Arenie, możemy to zrobić właśnie tutaj i nigdzie więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak obstawiać typy na walkę Big Jack – Mini Majk? Trzeba przede wszystkim posiadać konto u bukmachera Fortuna. Utworzyć je można w ciągu kilku chwil i to całkowicie za darmo, a wszystko sprowadza się przy tym do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego na www.eFortuna.pl. Na dobry początek można skorzystać z aż trzech bonusów!

Fortuna bonusy na High League 2. 20 PLN bez depozytu i nie tylko!

Rejestracja na www.eFortuna.pl działa zarówno na komputerach, jak i telefonach czy innych urządzeniach mobilnych. Tylko przy zapisywaniu się do gry można podać kod promocyjny „BETONLINE„. Do odebrania jest na początek ponad 2700 PLN!

Wszyscy nowo zarejestrowani mogą liczyć na to, że na start dostaną od Fortuny 20 PLN bez depozytu na postawienie pierwszego kuponu. Po rejestracji można też zagrać zakład bez ryzyka ze zwrotem do 600 PLN w przypadku niepowodzenia. Na koniec jest jeszcze do zdobycia doładowanie drugiej wpłaty 100% aż do kwoty 2100 PLN. Łącznie daje to ponad 2700 PLN.

Jak zarejestrować się w Fortunie, by obstawiać walkę Big Jack – Mini Majk? ZOBACZ WIDEO:


Big Jack – Mini Majk kursy i typy. Kto wygra?

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski do zbliżającego się pojedynku przygotowuje się w Krakowie. Zapowiada solidny występ, który ma przynieść mu pierwsze w karierze zwycięstwo w sportach walki. Bukmacherzy wierzą w to, że mu się to uda. Przygotowane na walkę Big Jack – Mini Majk kursy ewideteie faworyzują tego drugiego, a więc to jego zwycięstwo uważane jest za bardziej prawdopodobne.

Jeżeli ktoś postawi 100 złotych na to, że Mini Majk wygra 5 lutego w Tauron Arenie, będzie mógł wygrać 136 złotych. Aktualny kurs może się nieco od siebie różnić, jednak potencjalny zysk nie powinien być diametralnie odmienny.

Chociaż Maciej Jarema, czyli Big Jack, wygrał swój debiutancki pojedynek, w przeciwieństwie do najbliższego rywala, mniej osób stawia właśnie na niego przy okazji zakładów na High League 2. A przecież nie można zapominać, że jego wygrana z Jakubem „Carlito” Olewińskim była niezwykle efektowna i zakończyła się po mocnych, agresywnych uderzeniach w drugiej odsłonie.

🥊 Aktualne kursy na walkę Big Jack – Mini Majk 🥊

  • wygra Maciej „Big Jack” Jarema – kurs 2.29
  • wygra Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski – kurs 1.55

Z notowaniach bukmacherskich wynika, że wygrać powinien członek słynnej „Ekipy”. W naszej redakcji nie wszyscy zgadzają się z taką opinią. Biorąc pod uwagę to, że Big Jack całkiem dobrze zaprezentował się podczas pierwszego High League, jego zwycięstwa wykluczyć całkowicie nie można. A przy tym postawienie właśnie na tego zawodnika jest szansą na zdobycie wyższej wygranej.

Bukmacher Fortuna proponuje nowym graczom nawet 600 PLN zwrotu na start, a więc jeśli ktoś postawi właśnie tyle na Big Jacka, będzie miał szansę na wygranie ponad 1200 PLN! W przypadku przegranej zostanie mu zwrócona stawka, więc potknięciem tego zawodnika zupełnie nie musi się przejmować!

Zakłady w Fortunie grać można nawet na urządzeniach mobilnych. Aplikację do typowania przygotowano na systemy Android oraz iOS, dlatego większość osób w Polsce powinna bez żadnego problemu mieć do niej dostęp!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce