Weekendowy bonus od Etoto. Co tydzień 50 PLN!

W ramach najnowszej promocji przygotowanej przez Etoto każdy gracz może co tydzień odbierać 50 PLN bonusu! Chcesz poznać szczegóły?

Weekendowy bonus od Etoto. Co tydzień 50 PLN!
Weekendowy bonus od Etoto. Co tydzień 50 PLN!

Bonus w Etoto

Etoto rozpoczęło nowy rok od odświeżenia swojej oferty regularnie organizowanych promocji. Jedną z nich jest Weekendogranie, czyli szansa na otrzymywanie raz w tygodniu 50 PLN bonusu za aktywność bukmacherską.

Jeżeli chcesz zgarnąć 50 PLN premii, musisz zapisać się do sobotnio-niedzielnej promocji, a następnie postawić przynajmniej trzy kupony za minimum 50 PLN.

Pamiętaj, że w opisywanej ofercie Etoto bierze pod uwagę tylko kursy zakładu wynoszące co najmniej 1.50 oraz 1.20 w przypadku pojedynczego typu.

Etoto opinie graczy

Zgodnie z regulaminem, gracz musi zarejestrować się w promocji w każdym tygodni, w którym chce odebrać bonus. Nowi klienci Etoto także mają prawo do skorzystania z tej premii.

Wielu graczy uważa, że najlepszy bukmacher w Polsce to właśnie Etoto. Opinie na jego temat są bardzo pozytywne, co można sprawdzić, przeglądając jakiekolwiek forum bukmacherskie, chociażby BetOnline.net.pl, czyli najpopularniejsze wśród polskich graczy.

Nikt nie narzuca ci tego, na jakie dyscypliny masz stawiać oraz czy robić to w ciągu dnia, czy też w nocy. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od obranej przez ciebie strategii oraz wolnego czasu!

Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem Etoto, możesz założyć darmowe konto przez internet i to zupełnie za darmo. Cały proces zajmuje tylko parę minut i umożliwia legalne obstawianie meczów bez wychodzenia z domu, a nawet w smartfonie!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce