Zakłady bukmacherskie na StarLadder & i-League StarSeries Season 4

W lutym w Kijowie trwa e-sportowy turniej StarLadder & i-League StarSeries Season 4. Jednym z uczestników jest polska drużyna Virtus.Pro. Gdzie obstawiać mecze CS:GO, by było to najkorzystniejsze? 

Zakłady bukmacherskie na StarLadder & i-League StarSeries Season 4

Obstawianie meczów e-sportowych

Turnieje e-sportowe są coraz popularniejsze, dlatego nic dziwnego, że w ofercie niemal wszystkich dobrych bukmacherów można teraz znaleźć kursy na mniej lub bardziej istotne spotkania w Counter Strike: Global Offensive i nie tylko.

Początkujący gracze, często nie mają pojęcia jak i gdzie obstawiać esport. Na pewno przy rejestracji konta bukmacherskie brać pod uwagę kursy oferowane przez daną firmę oraz to, jakie gry najczęściej występują w jego ofercie. W LvBET dostępne są, na przykład, zakłady na mecze Dota 2, tymczasem w forBET można je znaleźć tylko przy okazji największych imprez rangi międzynarodowej.

Obstawianie spotkań e-sportowych to nie tylko świetna okazja do odnotowania sporego zysku, czasem większego od tego, z jakim mamy do czynienia przy okazji tradycyjnych dyscyplin. E-sport to przede wszystkim połączenie nowoczesności z uniwersalnymi emocjami towarzyszącymi każdej rozgrywce turniejowej. Trudno napisać złe słowo o Zakładach Na Żywo podczas oglądania rywalizacji najlepszych drużyn w LoL’a czy CS’a.

Typy na StarLadder & i-League StarSeries Season 4

Kursy bukmacherskie na ukraiński turniej CS:GO znajdziecie w każdym legalnym bukmacherze. Obecnie najwyższe kursy oferuje na to wydarzenie wspomniany już LvBET. Obecnie można w tej firmie otrzymać na start 20 PLN zupełnie za darmo. Warto skorzystać z tej promocji i otrzymać tę premię, którą można wykorzystać na obstawianie właśnie meczów e-sportowych.

Bonus bez depozytu LvBET:
  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.LvBET.pl
  2. Załóż konto
  3. Odbierz 20 PLN za darmo
  4. Wpłać środki i zgarnij dodatkowe 1000 PLN na zakłady bukmacherskie!
Kursy na mecze CS:GO (LvBET)
Kursy na mecze CS:GO (LvBET)

Oferta jest nadal aktywna, ale należy pamiętać, że jej ważność może się zakończyć w każdej chwili. Założenie konta trwa dosłownie chwilę, dlatego zdecydowanie warto wypełnić formularz rejestracyjny i tym samym otrzymać w prezencie 20 PLN bez depozytu na pierwszy kupon bukmacherski!

Obstawianie CS:GO legalne? 

Po ustawie hazardowej 2017 wiele osób ma wątpliwości, czy obstawianie rozgrywek w CS:GO czy inne gry typowo turniejowe jest legalne. Spieszymy z udzieleniem odpowiedzi – TAK! Nie ma żadnych przeciwwskazań, by w naszym kraju zawierać zakłady na e-sport! Oczywiście, pod warunkiem, że robimy to w portalach mających odpowiednie zgody na prowadzenie działalności. Licencje bukmacherskie udzielane są w naszym kraju prze Ministerstwo Finansów. Obecnie w Polsce działa dziewięć legalnych firm oferujących zakłady wzajemne – online lub w punktach naziemnych.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce