Zasilanie konta u bukmachera GoBet – poradnik

Abyś mógł korzystać z usług każdego bukmachera, a zatem najzwyczajniej w świecvie obstawiać swoje zakłady bukmacherskie, musisz zasilić swoje konto środkami. To naturalne – bukmacherka bazuje bowiem na finansach. Nie inaczej jest u jednego z najświeższych polskich operatorów zakładów wzajemnych – bukmachera GoBet. W jaki sposób możesz zasilić u niego swoje konto, by zrobić to szybko, sprawnie i tak, jak po prostu lubisz?

gobet płatności
Zasilanie konta u bukmachera GoBet – poradnik

Dokonywanie płatności w GoBet – krok po kroku

Jak wpłacić środki w GoBet? To banalnie proste. Wystarczy, że zastosujesz się do trzech podanych poniżej kroków.

  • Zaloguj się na własne konto. Wykorzystaj przy tym dane podane w czasie rejestracji. Jeśli dopiero zakładasz konto, pamiętaj, żeby w czasie rejestracji wpisać w GoBet kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz wiele środków na dobry początek.
  • Kliknij przycisk Depozyt. Znajdziesz go po kliknięciu w ikonkę gracza w prawym górnym rogu witryny internetowej bukmachera. Podobna jest jego lokalizacja również w aplikacji mobilnej.
  • Wpisz kwotę i wybierz metodę płatności. Te dostępne przedstawiamy poniżej. Zostaniesz przekierowany do osobnego okna, w którym – w znany sobie sposób – sfinalizujesz całą transakcję.

Minimalna kwota dokonywanej przez Ciebie jednorazowo wpłaty wynosi 2 złote. Co istotne, sam musisz dokonywać wpłaty – ta musi pochodzić z Twojego rachunku bankowego. Tylko wtedy jest to zgodne z prawem. Choć środki powinny pojawić się na Twoim wirtualnym saldzie natychmiast, bukmacher zaznacza, że może to potrwać do 15 minut.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Metody płatności w GoBet

GoBet musi się starać o to, by swoich nowych klientów zachęcać do typowania na wiele różnych sposobów. Jednym z nich muszą być wpłaty, a raczej sposoby na nie. Podobnie, jak inni legalni bukmacherzy, tak i tutaj możesz mieć pewność, że swoje wirtualne konto zasilisz ekspresowo i całkowicie bezprowizyjnie. Zrobisz to przy użyciu trzech podstawowych metod płatności:

  • szybkich przelewów, realizowanych we współpracy z firmą Przelewy24 – dzięki nim pieniądze przelejesz za pośrednictwem swojego własnego banku. Bez potrzeby posiadania karty – tak, jak zawsze,
  • BLIKa – nowoczesny system pozwoli Ci szybko przelać środki w dowolnej ilości, za pośrednictwem krótkiego, generowanego w aplikacji bankowej kodu,
  • GooglePay’a – to równie często stosowany, szalenie bezpieczny i błyskawicznie działający system. Konto dzięki niemu doładujesz za pośrednictwem swojego telefonu.

Choć najlepsi bukmacherzy online wciąż nie odeszli jeszcze od możliwości płacenia przelewami tradycyjnymi, w GoBet taka opcja jest niemożliwa. To sprawia, że GoBet opinie ma bukmachera bardzo dobrze nastawionego graczom. Jest to jednak w pełni zrozumiałe – zwłaszcza zważywszy na to, że coraz mniej osób korzysta z tej formy depozytu. 

Wypłata środków w GoBet

Nieco inaczej w przypadku GoBet wygląda sposób wypłacania środków finansowych. Jeśli jednak już miałeś do czynienia z zakładami wzajemnymi przez Internet, powinieneś już doskonale go kojarzyć. Środki trafią na Twoje konto bankowe i jest to jedyna metoda wypłaty. Przynajmniej z tych legalnych. Minimalnie możesz tu wypłacić 20 złotych, a maksymalnie – 50 tysięcy – bez względu czy chcesz grać zakłady sportowe, poker online czy coś innego. Co ciekawe, bukmacher współpracuje przy tym z usługodawcą Przelewy24, co oznacza, że wypłacane przez Ciebie środki pojawią się na Twoim koncie w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Istnieje jednak kilka rzeczy na temat wypłaty, o których musisz pamiętać. Tak, jak najlepsi bukmacherzy online, GoBet wymaga od Ciebie pełnego zweryfikowania własnego konta – dopiero ta akcja odblokuje Ci możliwość wypłacania środków. Po drugie, w GoBet każda wypłata musi zostać ręcznie zaakceptowana. Bukmacher ten jednak dba o to, by to wszystko odbywało się w miarę sprawnie i bezproblemowo. Aby więc zlecić wypłacenie środków, zweryfikuj konto, a następnie kliknij w ikonę gracza (prawy górny róg strony internetowej) i wybierz zakładkę Wypłata. Pamiętaj, że środki nie pojawią się na Twoim wirtualnym saldzie natychmiast. Jeśli więc potrzebujesz ich, weź to pod uwagę i zaplanuj zlecenie odpowiednio wcześnie. Nie zapominaj również, że buk może chcieć się z Tobą skontaktować – zwłaszcza jeśli zlecasz większą wypłatę.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce