Zwrot 50 złotych na Ligę Mistrzów w Betclic Polska!

Bukmacher Betclic Polska ma dla graczy zwrot 50 złotych na mecze Ligi Mistrzów. Na czym polega ta promocja specjalna?

Zwrot 50 złotych na Ligę Mistrzów w Betclic Polska!
Zwrot 50 złotych na Ligę Mistrzów w Betclic Polska!

Betclic bonus na Ligę Mistrzów

Bonus na Ligę Mistrzów na pewno jest czymś pożądanym przez graczy, biorąc pod uwagę, że we wtorek i środę czekają nas pierwsze mecze w tych rozgrywkach w tym sezonie. Betclic zdaje sobie z tego sprawę!

Bukmacher przygotował bonus w formie zwrotu, który można zgarnąć w przypadku porażki w kuponie kwalifikacyjnym. Gracz stawia kupon, a w przypadku przegranej odbiera 50 złotych jako cashback!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback Betclic. LM bez ryzyka!

Jakie kupony są brane pod uwagę w tym przypadku? Co dokładnie trzeba zagrać, by mieć szansę na ewentualny zwrot? Oto szczegółowe warunki:

  • Stawka co najmniej 50 złotych
  • Minimum 5 typów na kuponie
  • Kupon zagrany po kursie 5.0 lub wyższym
  • Zakłady przedmeczowe lub LIVE

Nie jest istotne to, czy wejdzie tylko jeden mecz, czy kilka. Jeżeli kupon będzie przegrany, gracz dostanie od razu pełny zwrot stawki do kwoty 50 złotych!

Wszystkie środki z tej promocji przelane zostaną w dniu 19 września, czyli w czwartek po zakończeniu okresu objętego akcją bonusową.

Kupony promocyjne można grać w dniach od 16 do 19 września. Na jedno konto przysługuje maksymalnie jedna premia pieniężna.

Brak konta u bukmachera? Przypominamy, że Betclic kod promocyjny to „KOD510„, a na start dla nowych graczy można zdobyć nawet 510 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce