Życie krupiera

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda życie za stołem pokerowym osoby prowadzącej grę? Jak to jest, gdy musisz nauczyć się tajników gry, a następnie udać się do fantazyjnego kasyna i wykorzystać swoje dobrze opanowane umiejętności, aby zająć się domem? Co więcej, dostajesz za to wypłatę – i będziesz codziennie wychodził ze swoimi finansami na plus, a nie na minus. Takie jest życie krupiera kasyna, krupiera przy stole, który kontroluje przepływ gry i reprezentuje dom. 

życie krupiera
Jak wygląda życie krupiera w kasynach?

Łatwo byłoby założyć, że schludnie ubrani, fajni i często atrakcyjni krupierzy świata kasynowego żyją wymarzonym życiem. To znaczy, oni zazwyczaj wyglądają na całkiem zadowolonych. Zwłaszcza ci w kasynach stacjonarnych. Passa zwycięstw na pewno ma tutaj znaczenie. Ale czy to wszystko to tylko rozdawanie i wygrywanie bez trudu, czy też za kulisami dzieje się o wiele więcej, niż możemy zobaczyć?

Różne gry wymagają różnych umiejętności od krupierów, dlatego ważne jest, aby rozróżnić, kim są ci krupierzy i jakie są ich doświadczenia. W dzisiejszych czasach krupierzy są dobrze zorientowani w wielu grach stołowych, ale nadal nie jest niczym niezwykłym, że krupierzy specjalizują się tylko w jednej grze. Różnice nie kończą się na tym. Ostatni wiek przyniósł dwie nowe formy krupierów: krupierzy statków wycieczkowych i krupierzy kasyn na żywo.

Krupierzy statków wycieczkowych

Już dawno minęły czasy, gdy przez całą swoją karierę mieszkałeś w jednym miejscu na ziemi.  Poznaj krupiera statków wycieczkowych, który zabieraj swoje umiejętności hazardowe na morze i podróżuje po świecie, wszystko w trakcie w swojej pracy. Krupierzy na statkach nie tylko odwiedzają egzotyczne miejsca i spotykają ludzi z całego świata, którzy zazwyczaj są bardziej zrelaksowani, ale są jednymi z najlepiej opłacanych krupierów na świecie. Nie tylko dlatego, że pensja jest lepsza i napiwki są większe, ale dlatego, że przebywanie na wodach międzynarodowych oznacza, że płaca jest wolna od podatku. Co więcej posiłki, wyżywienie i pranie są również wliczone do świadczeń. Największą wadą jest to, że można spędzić miesiące z dala od bliskich w domu, ale jeśli można spojrzeć z innej perspektywy i podjąć przygodę, to jest to być może jedna z najlepszych opcji na połączenie podróży z pracą.

Krupierzy w kasynach na żywo

Od czasu pojawienia się kasyn i poker online, strony internetowe zajmujące się grami hazardowymi starają się znaleźć sposób na to, aby dostarczyć wrażenia z gry w kasynie na żywo do domu gracza. Z żywym krupierem lub prawdziwym krupierem, znalazły ostateczne rozwiązanie. Krupier na żywo jest bardziej rozrywkowym krupierem niż standardowym krupierem i jest transmitowany na żywo podczas transmitowania gry. Chociaż nie potrzebują tych samych szybkich umiejętności matematycznych, co zwykli krupierzy (tą pracą zajmują się komputery), ważne jest, aby byli na tyle sympatyczni, aby zatrzymać graczy na miejscu i wrócić po więcej. 

Jakie są wady i zalety tej pracy ? 

Do tej pory zagłębiliśmy się w dużo więcej pozytywów z tej pozycji niż negatywów, ale jak w przypadku każdej pracy, muszą być wady. Dla wielu może to nie wydawać się wadą, ale w celu zachowania uczciwości przedstawiamy zalety i wady bycia krupierem w kasynie. Niezależnie od tego, czy jest to krupier prowadzący działalność na lądzie, skupiający się na kasynach ruletki na żywo, kasynach blackjacka na żywo czy czymś innym.

Plusy: Twoje środowisko pracy jest jasne, kolorowe, często wesołe i zawiera codzienny, rotacyjny zestaw klientów. Może czuć się bardziej jak w przemyśle rozrywkowym niż w sektorze usług; Będąc krupierem na statku wycieczkowym możesz podróżować po świecie będąc opłacanym. Twoja płaca jest wolna od podatku i lądujesz z dobrymi napiwkami. Jeśli podróżowanie jest nadal dla ciebie istotne, ale wolałbyś być na lądzie, możliwości pracy istnieją wszędzie i zazwyczaj w najbardziej pożądanych miejscach; Napiwki!; Twoja postawa decyduje o tym, ile ci płacą i jak dobrze reagują na ciebie gracze przy twoim stole. Jeśli jesteś dobry, kontrolujesz nastrój i ducha gry jak żaden inny i możesz zapewnić naprawdę niezapomniane wrażenia.

Minusy: Zanim zaczniesz, będziesz musiał ukończyć jakąś formę edukacji i dostarczyć kwalifikacji Będziesz musiał sam za to zapłacić, a kursy trwają zazwyczaj od 6 do 8 tygodni.; Są sytuacje, w których możesz znaleźć się w niebezpieczeństwie ze strony wściekłych, przegrywających graczy. Nierzadko zdarza się, że gracze są niemili wobec takich osób; Rola jest zbyt ważna, abyś nigdy nie znalazł się na szczycie swojej gry. To może być wyczerpujące, ale nigdy nie możesz okazywać graczom oznak zmęczenia i zawsze musisz skupiać się na grze. 

0 / 5. Ocen: 0

spot_img

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce