10% więcej na LIVE w Fortunie!

Bukmacher legalny Fortuna ma dla graczy doładowanie wygranych w wysokości 10 procent! Promocja dostępna jest do odwołania – tylko na zakładach LIVE!

10% więcej na LIVE w Fortunie!
10% więcej na LIVE w Fortunie!

Fortuna doładowanie wygranych

Wimbledon 2019, decydujące mecze Copa America, Puchar Narodów Afryki, a do tego pierwsze mecze eliminacyjne do piłkarskich europejskich pucharów – w lipcu emocji i okazji do obstawiania brakować nie będzie!

Bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów wyjątkowy bonus, to jest 10% wygranych więcej w przypadku zakładów na żywo. I to bez względu na to, jaki sport lubisz obstawiać!

forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!
forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!

Bonus 10% LIVE

Oferta jest dostępna do odwołania. Prawdopodobnie potrwa przynajmniej przez pierwsze dwa tygodnie lipca 2019. Oczywiście, będziemy informować o wszelkich istotnych faktach w tej sprawie.

Bonus do odebrania jest tylko w konkretnych przedziałach czasowych. Oto godziny, podczas których obowiązuje promocja:

  • 13:30 – 14:00
  • 15:30 – 16:00
  • 20:30 – 21:00

Uwaga! Premia nie jest przyznawana automatycznie w każdym kuponie. Musisz zagrać zakład z co najmniej trzema typami, a następnie dodać do niego zdarzenie specjalne „Bonus Live+10%”.

Maksymalna stawka kwalifikująca się do tej promocji to 500 PLN! Jeżeli zagrasz za więcej, nie będziesz mógł odebrać powiększonych wygranych!

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Zobacz, ile wynosi teraz bonus powitalny Fortuna oraz jaki kod promocyjny można wpisać przy zakładaniu profilu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce