20 zł za założenie konta w Forbet!

574

Jeżeli jeszcze nie jesteś graczem Forbet, możesz otrzymać obecnie 20 złotych za samo założenie konta! Dowiedz się, jak to zrobić!

20 zł za założenie konta w Forbet!
20 zł za założenie konta w Forbet!

Promocja dostępna jest tylko w określonym czasie. Bukmacher organizuje ją raz na jakiś czas – obecnie można z niej skorzystać w dniu 22 grudnia.

Oferta specjalna Forbet przygotowana została dla osób, które jeszcze nie posiadają konta na tej stronie internetowej. Bonus bez depozytu przyznawany jest wyłącznie w przypadku rejestracji w czasie zapisanym w regulaminie promocji.

Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, że bonus bez depozytu Forbet jest dostępny z tradycyjną premią startową, czyli doładowaniem konta w przypadku trzech pierwszych wpłat. Łącznie można zatem zdobyć aż cztery prezenty za rozpoczęcie przygody z obstawianiem!

Marka Forbet jest legalna, dzięki czemu gra u niej nie naraża nas na żadne przykre konsekwencje prawne. W jej ofercie znajdują się darmowe mecze online, oferty specjalne dla klientów, a także dość konkurencyjne kursy.

Jeżeli jesteście już osobami zarejestrowanymi w Forbet, pamiętajcie, by śledzić na bieżąco organizowane tu promocje. Tylko w ten sposób nie przegapicie żadnej interesującej oferty, dzięki której będziecie mogli zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie!

Podczas rejestracji u bukmachera Forbet można opcjonalnie wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE„. Nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem rubryki, w której istnieje możliwość podania hasła promocyjnego!

Darmowa rejestracja u bukmachera na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl