Wygrana 500 tysięcy u bukmachera!

Wygrana 500 tysięcy u bukmachera? Tak, to fakt, a nie chwyt marketingowy. Zobaczcie, jak gracz Fortuna online zarobił w jeden dzień na domek jednorodzinny!

Wygrana 500 tysięcy u bukmachera!
Wygrana 500 tysięcy u bukmachera!

Wygrana 500 tysięcy Fortuna nie zdarza się zbyt często, dlatego nie ma się co dziwić, że jest o niej w internecie naprawdę głośno. Kupon jest o tyle ciekawy, że zainwestowano w niego zaledwie… 20 złotych!

W obrazku newsa znajdziecie wspominany rekordowy zakład. Jak widać, szczęśliwcowi udało się zarobić pół miliona, grając w aplikacji mobilnej Fortuny, a nie na tradycyjnej stronie internetowej.

Nie wiadomo, kim dokładnie jest osoba, której udało się zdobyć w jednym kuponie tak duże pieniądze. Warto jednak podkreślić, że każdy typ zagrany został na tę samą dyscyplinę sportową i w tym przypadku był to tenis!

Skuteczne sposoby na obstawianie meczów

Prawdopodobnie nie był to pierwszy kupon postawiony przez tego klienta bukmachera. Nie chce nam się wierzyć, by gracz wykorzystał kod promocyjny, a następnie od razu zagrał za 20 PLN, by zdobyć ponad 500.000 PLN!

Jeżeli chcecie przekonać się na własnej skórze, czy łatwo jest wygrywać na obstawianiu meczów, wystarczy, że założycie darmowe konto na stronie jakiegoś bukmachera. W przypadku marki Fortuna wystarczy wypełnić formularz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce