Betclic daje 50% więcej na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020!

Legalny bukmacher Betclic ma dla graczy nawet 50% wygranych więcej na mecze reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020! Chcesz poznać szczegóły na ten temat?

Betclic daje 50% więcej na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020!
Betclic daje 50% więcej na mecze Polski w eliminacjach Euro 2020!

Bonus od wygranych u bukmachera

Promocja organizowana przez Betclic Polska dostępna jest jedynie dla osób, które się do niej zapiszą. Aby zarejestrować się w ofercie specjalnej, należy przejść do odpowiedniej zakładki i kliknąć „Dołącz tutaj”.

Wysokość bonusu Betclic zależy od tego, ile meczów Polska wygra w eliminacjach Euro 2020 we wrześniu. Dwa zwycięstwa to 50% bonusu, a jedno – 25%!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Premia od wygranych przyznawana jest tylko w przypadku kuponów pojedynczych zagranych na mecze Polski. Stawka minimalna to 20 PLN, a kurs – 1.50.

Betclic Polska premia Euro 2020

Promocja rozpoczyna się w dniu 6 września i potrwa do 9 dnia tego samego miesiąca. Każdy może otrzymać w niej łącznie 100 PLN.

Kto nie ma konta na stronie marki Betclic, może założyć profil gracza w ciągu paru chwil. Do rejestracji nie jest wymagana weryfikacja, a aktywny kod promocyjny to „KOD500” – dla nowych graczy przygotowano nawet 500 złotych zwrotu za przegrane w pierwszym kuponie.

Czy Polska wygra dwa najbliższe mecze w eliminacjach Euro 2020? Bukmacherzy uważają, że tak, ale pamiętajmy, że kursy to jeszcze nie wszystko! Wkrótce przekonamy się, co wyjdzie z przewidywań ekspertów.

Bądźcie na bieżąco z bonusami. Na łamach naszej strony informujemy o wszystkich najnowszych promocjach legalnych bukmacherów, w tym Betclic PL!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce