BetClic PL na telefonie

Polska wersja językowa bukmacher legalnego BetClic dostępna na telefonie? Oczywiście, że tak – to bardzo wygodne i popularne rozwiązanie. Dowiedz się więcej na jego temat już teraz!

Legalny bukmacher BetClic. Cashback. Aktualny kod promocyjny!
BetClic PL na telefonie

BetClic aplikacja mobilna

BetClic Polska jeszcze przed swoim startem w Polsce publikowała na stronie oficjalnej informację, że będzie dostępna zarówno w tradycyjnej formie, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą opcją.

Aplikacja mobilna od firmy BetClic dostępna jest na dwa systemy operacyjne: Android oraz iOS. W przypadku tego drugiego proces pobierania programu jest bardzo prosty.

forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!
forbet kod promocyjny. Bonus 50 PLN!

Obstawianie BetClic w telefonie

Jeżeli masz iPhone’a, wystarczy, że wejdziesz do AppStore i znajdziesz interesujące cię narzędzie. Wszystko uproszczone do granic możliwości! 🙂

Nieco utrudnione życie mają posiadacze Androida. Tutaj Google Play nie oferuje bukmacherskich programów, dlatego też trzeba poradzić sobie z instalacją ręczną. Ta, na szczęście, to w zasadzie tylko kilka dotknięć ekranu.

Uwaga! Przy instalacji BetClic Mobile na Androidzie należy zaznaczyć opcję umożliwiającą wgranie danych aplikacji z nieznanych źródeł.

Granie przez smartfona to nie tylko wygoda. Również BetClic bonus powitalny może być od czasu do czasu inny, gdyż firma stawia na nowoczesność i cały czas zaskakuje ciekawymi akcjami w tej kwestii.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce