Bonus na mecze z polskimi drużynami w pucharach. Do zdobycia 50 PLN ekstra od STS!

Jeżeli ktoś planuje obstawiać mecze polskich drużyn w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, może w STS zgarnąć specjalny bonus do 50 PLN. Jak zgarnąć tę premię?

Bonus na mecze z polskimi drużynami w pucharach. Do zdobycia 50 PLN ekstra od STS!
Bonus na mecze z polskimi drużynami w pucharach. Do zdobycia 50 PLN ekstra od STS!

Specjalny bonus dla typerów – tylko na eliminacje!

W dniach 26-27 sierpnia odbędą się niemal wszystkie mecze eliminacyjne w ramach aktualnej rundy w Lidze Mistrzów oraz Ligi Europy. Polskie drużyny zagrają w aż czterech pojedynkach, a Legia i Lech wydają się być niemal pewne awansu do kolejnej fazy rozgrywek.

Bukmacher STS doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że polscy typerzy uwielbiają obstawiać spotkania eliminacyjne i właśnie dla nich przygotowany został jedyny w swoim rodzaju bonus. Do zdobycia jest 10 bądź 50 PLN – wszystko zależy od tego, jak będziemy obstawiać!

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Promocja jest w stu procentach legalna, co oznacza, że odbieranie w niej bonusu jest bezpieczne i zgodne z przepisami. Aktualną ofertę na zbliżające się mecze można znaleźć na stronie www.STS.pl.

UWAGA! Do akcji należy się zapisać, gdyż tylko w ten sposób można zapewnić sobie otrzymanie obiecanego bonusu. Kupony zagrane przed rejestracją w ofercie nie będą brane pod uwagę.

Promocja w STS – do odebrania aż 50 PLN ekstra!

W przypadku najnowszej oferty specjalnej od STS do zgarnięcia jest nawet 50 PLN. Wysokość premii zależy od stawki, jaką gracz zdecyduje się postawić w kuponie promocyjnym. Oto jak wygląda sposób przyznawana prezentów:

  • 10 PLN dla każdego, kto zagra kupon za 30 PLN – 149,99 PLN
  • 50 PLN dla wszystkich, którzy postawią zakład za minimum 150 PLN.
Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów
Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Każdy kupon promocyjny musi być AKO i zawierać przynajmniej jedno spotkanie, w którym występuje polski zespół grający w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Stawki poniżej 30 PLN nie są w ogóle zaliczane, a kurs ogólny nie może być niższy niż 1.85.

STS przyznaje bonusy tylko tym osobom, które trafią swój typ, co oznacza, że zagrają zwycięski kupon. W przypadku porażki dodatkowe środki nie są przyznawane.

STS nowym graczom daje 29 PLN… za darmo!

Zakłady bukmacherskie STS cały czas pozwalają na rejestrację darmowego konta. Każdy chętny może na www.STS.pl zapisać się do buka i tym samym zapewnić sobie dostęp do wszystkich promocji oraz zakładów na wydarzenia sportowe.

Jak wygląda rejestracja? Wystarczy obejrzeć poniższy film, by dowiedzieć się więcej:

Przypominamy, że aktualny STS kod promocyjny to „BETONLINE” i zapewnia on graczom aż 29 PLN w formie bonusu bez depozytu. Dodatkowo dla nowych klientów dostępny jest bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i ekstra 20 PLN w formie bezpiecznego kuponu w STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce