Fortuna TV. Mecze za darmo – sobotnie hity piłkarskie i nie tylko!

540

Fortuna TV, czyli oglądanie meczów za darmo w internecie. Wszystko w stu procentach legalnie i dla każdego! Oglądasz nawet przez telefon, a to wszystko za założenie darmowego konta bukmacherskiego!

Fortuna TV. Mecze za darmo - sobotnie hity piłkarskie i nie tylko!
Fortuna TV. Mecze za darmo – sobotnie hity piłkarskie i nie tylko!

Fortuna transmisje meczów

W ramówce funkcji Fortuna TV znajdziemy wiele sobotnich hitów piłkarskich i nie tylko. W najbliższy weekend znajdziemy tam, między innymi, spotkanie Bayern – Borussia, Juventus – Milan oraz Barcelona – Atletico Madryt.

Jeżeli chcesz oglądać mecze online za darmo, po prostu musisz być zarejestrowanym graczem na stronie Fortuna online. Konto da się założyć za darmo i bez weryfikacji – właśnie tak działa konto tymczasowe Fortuna!

fortuna kod na bonus za darmo
fortuna kod na bonus za darmo

Jak oglądać mecze na Fortunie?

Już teraz możesz obejrzeć PORADNIK VIDEO, który pokazuje, w jaki sposób uruchamia się mecze na stronie Fortuny. Przekonaj się, że jest to naprawdę proste!

Rejestracja na stronie Fortuny w żaden sposób nie zobowiązuje cię do regularnego obstawiania meczów. Możesz zatem założyć konto tylko po to, by sporadycznie obstawiać i codziennie oglądać darmowe transmisje!

Na ten moment w Fortunie aktywny jest kod promocyjnyBETONLINE„. Jeżeli podacie go przy zakładaniu konta, będziecie mogli otrzymać nawet 1000 PLN za pierwszą wpłatę i 20 PLN ekstra na dobry początek!

Transmisje online w Fortunie są dostępne codziennie! Gracze mogą zawsze przeglądać streamy i także sprawdzać plan na najbliższe godziny i dni!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl