Bukmacher STS daje Zakład Bez Ryzyka 200 PLN!

Finał Ligi Mistrzów to szczególne wydarzenie dla fanów piłki nożnej, dlatego i bukmacher STS przygotował na nie specjalny Zakład Bez Ryzyka w wysokości 200 PLN!

Bukmacher STS daje Zakład Bez Ryzyka 200 PLN!
Bukmacher STS daje Zakład Bez Ryzyka 200 PLN!

STS w internecie. Bonus Bez Ryzyka!

Oferta obowiązuje do dnia 1 czerwca. Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS online, możesz skorzystać z niej dosłownie w każdej chwili – nawet i teraz!

Granie w STS przez internet pozwala na dokładnie takie samo obstawianie, jak w punktach. Jest jednak wygodniejsze i pozwala na odbieranie dodatkowych bonusów!

Najnowszy bonus powitalny STS to nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie na konto bukmacherskie oraz Zakład Bez Ryzyka 200 PLN z okazji finału Ligi Mistrzów.

Bonus powitalny STS – jak odebrać?

Tak dokładnie wygląda cały proces:

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Rejestrujesz konto (kod promocyjny: BETONLINE)
  3. Wpłacasz kasę i stawiasz pierwszy kupon
  4. W przypadku porażki dostajesz pełny zwrot stawki do 200 PLN!

Pamiętaj, że tylko przy pierwszej wpłacie możesz zyskać ekstra bonus 100% wartości depozytu aż do kwoty 1000 PLN. Im więcej zdeponujesz, tym lepiej, gdyż otrzymasz większą dawkę środków na obstawianie!

Uwaga! Oddziały naziemne czy punkty STS Premium nie biorą udziału w tej ofercie specjalnej. Tylko gra online – na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej!

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce