Bwin wraca do Polski pod nową nazwą

851

Bukmacher Bwin cały czas nie posiada licencji na prowadzenie działalności w Polsce. Uruchomił jednak ostatnio stronę z myślą o użytkownikach z naszego kraju. 

Bwin wraca do Polski pod nową nazwą
Bwin wraca do Polski pod nową nazwą

Bwin Polska licencja?

Bwin Polska prawdopodobnie w najbliższym czasie nie otrzyma koncesji od Ministerstwa Finansów. Firma już raz starała się o zgodę na prowadzenie działalności, ale wówczas jej się to nie udało.

Jak informują media branżowe, kilka dni temu wystartowała strona Premium Bull, czyli furtka logowania dla użytkowników witryny Premium.com należącej do bukmachera Bwin.

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Innymi słowy, zagraniczny Bwin robi wszystko, co w jego mocy, by nieoficjalnie dawać graczom z Polski możliwość obstawiania. Na razie nie wiadomo, czy polskie władze zostały już o tym poinformowane i co dokładnie zrobią z tym „fantem”.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Przypominamy, że na ten moment kilkanaście firm bukmacherskich posiada odpowiednie zgody na to, by prowadzić działalność na terenie Polski. Ostatnio do tego grona dołączyła znana wszystkich marka BetClic, która jeszcze nie tak dawno działała w szarej strefie.

Na ten moment portal Premium Bull działa i ma się całkiem dobrze. Będziemy informować was na bieżąco o tym, jak rozwinie się sytuacja z tą witryną. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że władze Bwin pójdą po rozum do głowy i zamiast kombinatorstwa zdecydują się na pójście legalną drogą! 😉


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.