Czy konto u bukmachera jest darmowe?

396

Chcesz rozpocząć obstawianie meczów u bukmachera? Planujesz założyć konto bukmacherskie, jednak masz pytania odnośnie kosztów? Pomożemy!

Czy konto u bukmachera jest darmowe?
Czy konto u bukmachera jest darmowe?

Darmowe konto u bukmachera?

Zakładając konto w firmie bukmacherskiej, przede wszystkim warto patrzeć na to, czy posiada ona licencję Ministerstwa Finansów. Tylko gra na stronach działających zgodnie z polskim prawem nie naraża nas na przykre konsekwencje prawne.

Konto bukmacherskie jest darmowe w stu procentach i nie ma od tego żadnych wyjątków! Podczas rejestracji otrzymuje się nawet dodatkowe bonusy na start, a podając kod promocyjny jest ich nawet więcej!

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla bukmachera każdy postawiony przez gracza kupon to zysk, dlatego pobieranie dodatkowych opłat nie miałoby najmniejszego sensu. Zresztą, trudno sobie wyobrazić, by ktoś chciał grać w płatnych zakładach bukmacherskich.

Warto wspomnieć, że niektóre firmy bukmacherskie pozwalają nawet na oglądanie meczów internecie bez ponoszenia kosztów! Wszystko to ma sprawić, by ofertą konkretnej firmy zainteresowało się możliwie jak najwięcej osób. A dlaczego – to już raczej zrozumiałe i tłumaczyć tego nie trzeba.

Jeżeli jakimś cudem znajdziesz się na stronie, która pobiera opłatę za rejestrację, po prostu z niej zrezygnuj. Prawdopodobnie narażony jesteś na działanie jakiegoś oszusta, który chce zarobić na naiwności początkujących graczy.

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz sprawdzić spis legalnych bukmacherów!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Czy konto u bukmachera jest darmowe?
5 (100%) 2 vote[s]