Czy konto u bukmachera jest darmowe?

Chcesz rozpocząć obstawianie meczów u bukmachera? Planujesz założyć konto bukmacherskie, jednak masz pytania odnośnie kosztów? Pomożemy!

Czy konto u bukmachera jest darmowe?
Czy konto u bukmachera jest darmowe?

Darmowe konto u bukmachera?

Zakładając konto w firmie bukmacherskiej, przede wszystkim warto patrzeć na to, czy posiada ona licencję Ministerstwa Finansów. Tylko gra na stronach działających zgodnie z polskim prawem nie naraża nas na przykre konsekwencje prawne.

Konto bukmacherskie jest darmowe w stu procentach i nie ma od tego żadnych wyjątków! Podczas rejestracji otrzymuje się nawet dodatkowe bonusy na start, a podając kod promocyjny jest ich nawet więcej!

sts kod promocyjny na start
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla bukmachera każdy postawiony przez gracza kupon to zysk, dlatego pobieranie dodatkowych opłat nie miałoby najmniejszego sensu. Zresztą, trudno sobie wyobrazić, by ktoś chciał grać w płatnych zakładach bukmacherskich.

Warto wspomnieć, że niektóre firmy bukmacherskie pozwalają nawet na oglądanie meczów w internecie bez ponoszenia kosztów! Wszystko to ma sprawić, by ofertą konkretnej firmy zainteresowało się możliwie jak najwięcej osób. A dlaczego – to już raczej zrozumiałe i tłumaczyć tego nie trzeba.

Jeżeli jakimś cudem znajdziesz się na stronie, która pobiera opłatę za rejestrację, po prostu z niej zrezygnuj. Prawdopodobnie narażony jesteś na działanie jakiegoś oszusta, który chce zarobić na naiwności początkujących graczy.

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz sprawdzić spis legalnych bukmacherów!


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce