Czy można zrezygnować z gry u bukmachera?

Zawiodłeś się na ofercie bukmachera i chciałbyś zrezygnować z gry u niego? Sprawdź, czy na pewno możesz to zrobić i czy grożą ci za to jakieś konsekwencje.

Czy można zrezygnować z gry u bukmachera?
Czy można zrezygnować z gry u bukmachera?

Rejestracja u bukmachera – w tym nie ma nic trudnego!

Jeżeli ktoś postanawia sprawdzić się w zakładach. Bukmacherskich, w zasadzie może swoje plany wcielić w życie w ciągu kilku chwil. Rejestracja konta do typowania jest na tyle prosta, że obecnie nikt już nie boi się procesu zapisywania do gry i robi to chętnie. Widać to również po liczbie legalnych buków – z każdym rokiem jest ich coraz więcej, a nowe firmy widać na horyzoncie i nie wydaje się, aby ten trend miał się zakończyć w najbliższym czasie.

W dzisiejszych czasach założenie konta bukmacherskiego zajmuje raptem kilka chwil. Nie trzeba nawet od razu weryfikować swoich danych, a dobry bukmacher bardzo często proponuje też bonusy powitalne – w tym premie bez wpłaty. Można sobie jednak pomyśleć, że skoro zarejestrowanie się jest tak proste, to gorzej jest z rezygnacją zawierania zakładów. Czy to rzeczywiście prawda?

STS kod promocyjny 2022
Darmowy bonus 1600 PLN w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Prawdodpobnie ten tok rozumowania związany jest w wielu przypadkach z doświadczeniem graczy chociażby z bankami. O ile konto czy pożyczkę weźmiemy u nich w mgnieniu oka, w drugą stronę droga jest bardziej kręta.

Bonusy zachęcają do posiadania wielu kont u bukmacherów

Nie jest tajemnicą, że na stronach bukmacherskich można znaleźć promocje specjalne przygotowane tylko dla nowych klientów. Dostępny w STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE” i może być wpisany jedynie na starcie na www.STS.pl, to szansa na zakład bez ryzyka do 100 zł. Bukmacher ten proponuje nowym graczom także do 1500 zł przy trzech pierwszych wpłatach. Takich propozycji jest znacznie więcej i dlatego coraz częściej spotyka się osoby, które nie grają w jednym czy dwóch miejscach, ale mają cztery profile i więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie ma nic złego w tym, by próbować gry w różnych portalach. Tym bardziej, że rejestracja jest darmowa, a często wiąże się też z odebraniem wielu innych profitów. Co jednak, gdy w danym miejscu typowanie zupełnie nam nie podejdzie? Czy oznacza to, iż jesteśmy skazani już na konkretną stronę zawsze i w każdych okolicznościach?

Pamiętajmy, że u bukmachera można mieć tylko pojedyncze konto, ale nie ma takiego obowiązku, by grać systematycznie zaledwie w jednym miejscu. Tym samym po założeniu konta w STS możemy też od razu pomyśleć chociażby o rejestracji na www.eFortuna.pl. Można wpisać tutaj kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie powitalnym przygotowano chociażby 20 zł bez podatku czy zakład bez ryzyka do 600 zł!

eFortuna kod promocyjny - bonus bez depozytu
eFortuna kod promocyjny – bonus bez depozytu

Czy można zrezygnować z grania u bukmachera?

Początkowo dany bukmacher wydawał się dla nas niemalże idealną propozycją. W praktyce okazało się jednak, że to nie do końca to, co chcieliśmy. Mamy problem? Powstaje bardzo wiele nieporozumień w tego typu sprawach. Graczom wydaje się, że raz utworzonego konta w zakładach bukmacherskich nie można już wymazać. To nie do końca prawda.

Rzeczywiście, usunięcie profilu na stronie bukmacherskiej proste nie jest.
Legalne firmy bukmacherskie zobowiązane są jednak do walki z uzależnieniem, dlatego też na wniosek gracza mogą jego konto zawiesić albo nawet permanentnie zamknąć. Jak najbardziej jest to możliwe, chociaż nie jest to na pewno opcja, której poszukują ci, co chcą zrezygnować ze względu na słabo rozwiniętą lub dopasowaną do ich potrzebo ofertę.

Zarejestrowanie się u bukmachera nie oznacza, że zobowiązujemy się do tego, by regularnie u niego obstawiać. Niektórzy grają bardzo sporadycznie, a nawet zakładali konto tylko po to, by postawić jeden kupon i od swojego startu nie korzystali z profilu przez rok, dwa, a nawet dłużej. Nie jest to ani nic dziwnego, ani tym bardziej nieakceptowanego.

Jeżeli tylko z jakiegoś powodu nie chcemy grać u danego bukmachera, bez problemu możemy o nim zapomnieć i skupić się na innych stronach, które wydają się dla nas odpowiedniejsze. W każdej chwili możemy dać ponowną szansę, ale robić tego też nie musimy.

Dlaczego rezygnuje się z gry u bukmachera? Często przez niewystarczająco bogatą ofertę. Zdarza się też, że ktoś woli typować Lotto online albo szuka strony, w której będą zakłady na karty, a nie jedynie obstawianie sportu.

Czy coś mi grozi za to, że nie będę obstawiał u bukmachera?

Przy rejestracji u bukmachera akceptuje się warunki regulaminu, chociaż tak naprawdę rzadko kto czyta go od deski do deski. Tym samym w momencie rezygnacji z gry zaczynają w głowach graczy pojawiać się pytania, czy przypadkiem nie grożą im konsekwencje za bierność typerską.

Tutaj możemy wszystkich uspokoić: nie ma mowy o tym, by którykolwiek z bukmacherów nakładał na graczy „kary” za to, że nie grają. Taka praktyka przyniosłaby danej firmie więcej szkód, aniżeli pożytku. Jesteśmy przekonani o tym, iż szybko bukmacher zmuszony zostałby do tego, by zmienić swoją politykę względem nieaktywnych użytkowników.

Podsumowując, każdy obstawiający ma wybór co do tego, gdzie zawiera zakłady. W każdej chwili może też zmienić stronę do gry i jest to jak najbardziej dozwolone – nie są stosowane żadne sankcje w tego typu sytuacjach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 314

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce