Czy obstawianie się opłaca?

881

Mało kto ma wątpliwości, czy obstawianie wydarzeń sportowych jest dobrą zabawą. Warto zadać sobie jednak pytanie, czy gra jest warta świeczki, czyli – mówią inaczej – czy nam się opłaca. 

Czy obstawianie się opłaca?
Czy obstawianie się opłaca?

Obstawianie jest opłacalne?

Na pierwszy rzut oka obstawianie wydaje się niezwykle opłacalnym przedsięwzięciem. Kiedy jednak trochę się w to zagłębimy, naszym oczom pojawi się informacja o podatku bukmacherskim, obrocie i tym podobnych.

Początkujący gracze chcieliby od razu zarabiać w Zakładach Bukmacherskich ogromne pieniądze, jednak nie jest to takie proste. Regularnie zyskujący środki typerzy to przede wszystkim osoby bardzo doświadczone, które mają już za sobą nie tylko lata praktyki, ale i odpowiedniej edukacji.

sts freebet za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bez względu na to czy chcemy grać na wysokie stawki, planujemy wykorzystać kod promocyjny i tak dalej, i tak dalej, musimy pamiętać, że bukmacherka to biznes. Owszem, możemy na obstawianiu zarabiać, ale też i tracić. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby już na starcie uświadomić sobie, że regularny zysk możliwy jest dopiero po osiągnięciu pewnego poziomu edukacji i nie tylko.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Jeżeli poświęcicie obstawianiu wystarczająco dużo czasu, na pewno dojdziecie do wniosku, że to opłacalne zajęcie. Będą wam zdarzać się mniejsze bądź większe stawki, jednak suma summarum będziecie wychodzić na plus, a przecież to o to w tym chodzi!

Nie dajcie się nabrać na „poradniki” opisujące skuteczne strategie obstawiania meczów. Jeżeli naprawdę chcecie wygrywać u buka i to dość często, nie możecie patrzeć na innych, a skupić się na sobie i własnej wiedzy. Bez tego ani rusz!

—–

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.