Czy obstawianie zakładów się opłaca?

Mało kto ma wątpliwości, czy obstawianie wydarzeń sportowych jest dobrą zabawą. Warto zadać sobie jednak pytanie, czy gra jest warta świeczki, czyli – mówią inaczej – czy nam się opłaca. 

Czy obstawianie się opłaca?
Czy obstawianie się opłaca?

Obstawianie zakładów jest opłacalne?

Na pierwszy rzut oka obstawianie wydaje się niezwykle opłacalnym przedsięwzięciem. Kiedy jednak trochę się w to zagłębimy, naszym oczom pojawi się informacja o podatku bukmacherskim, obrocie i tym podobnych.

Początkujący gracze chcieliby od razu zarabiać w Zakładach Bukmacherskich ogromne pieniądze, jednak nie jest to takie proste. Regularnie zyskujący środki typerzy to przede wszystkim osoby bardzo doświadczone, które mają już za sobą nie tylko lata praktyki, ale i odpowiedniej edukacji.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bez względu na to czy chcemy grać na wysokie stawki, planujemy wykorzystać kod promocyjny i tak dalej, i tak dalej, musimy pamiętać, że bukmacherka to biznes. Owszem, możemy na obstawianiu zarabiać, ale też i tracić. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby już na starcie uświadomić sobie, że regularny zysk możliwy jest dopiero po osiągnięciu pewnego poziomu edukacji i nie tylko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli poświęcicie obstawianiu wystarczająco dużo czasu, na pewno dojdziecie do wniosku, że to opłacalne zajęcie. Będą wam zdarzać się mniejsze bądź większe stawki, jednak suma summarum będziecie wychodzić na plus, a przecież to o to w tym chodzi!

Nie dajcie się nabrać na „poradniki” opisujące skuteczne strategie obstawiania meczów. Jeżeli naprawdę chcecie wygrywać u buka i to dość często, nie możecie patrzeć na innych, a skupić się na sobie i własnej wiedzy. Bez tego ani rusz!

—–

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce