Bonus Etoto na wrzesień 2018

Z jakiego bonusu u bukmachera Etoto mogą skorzystać nowo zarejestrowani gracze we wrześniu 2018 roku? Przekonajcie się, jakie promocje przygotowano dla graczy na ten miesiąc!

Bonus Etoto na wrzesień 2018
Bonus Etoto na wrzesień 2018

Oferta opisywana poniżej dostępna jest tylko i wyłącznie dla tych, którzy jeszcze nie są klientami Etoto, czyli nie założyli konta u bukmachera. Proces rejestracji trwa dosłownie chwilę i umożliwia obstawianie meczów przez telefon oraz stacjonarnie, czyli z wykorzystaniem tradycyjnej strony internetowej.

Konto w Etoto można założyć na www.eToto.pl!

Na wrzesień 2018 marka Etoto przygotowała nie jeden, ale dwa bonusy powitalne. Każdy z graczy ma prawo do wybrania tego prezentu, który najbardziej spełnia jego oczekiwania.

Po dokonaniu rejestracji i dokonaniu pierwszej wpłaty mamy w Etoto prawo do odebrania standardowego bonusu powitalnego 500 PLN za depozyt bądź też zgarnąć tak zwany Kasozwrot, czyli zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN.

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z maksymalnie jednej z dwóch ofert na start. Jeżeli zdecydujecie się na tę pierwszą, nie będziecie mieli możliwości odebrania kolejnej.

Nie tylko Etoto przygotował specjalną promocję na wrzesień tego roku. Być może zainteresuje was też kod promocyjny Fortuna wrzesień 2018! Oczywiście, warto także śledzić naszą stronę, gdzie cały czas informujemy o wszystkich bieżących akcjach bukmacherów!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce