Czy Superbet to dobry bukmacher?

Jeżeli ktoś szuka dla siebie strony do obstawiania, na pewno będzie chciał wiedzieć, czy Superbet to dobry bukmacher. Jaka jest odpowiedź? Warto sprawdzić!

Czy Superbet to dobry bukmacher?
Czy Superbet to dobry bukmacher?

Superbet – legalny bukmacher prosto z Rumunii

Superbet Holding Romania, to przedsiębiorstwo bukmacherskie, które wywodzi się z kraju Drakuli. Główna siedziba tejże firmy umiejscowiona jest w stolicy tegoż kraju, czyli Bukareszcie. Grupa Superbet założona została w roku 2008 przez znanego biznesmena Sachę Dragicia. Całość konglomeratu obejmuje razem pięć najważniejszych detalicznych marek. Są to odpowiednio: 

  • Superbet – rumuńska platforma w internecie Superbet,
  • Magic Jackpot,
  • Go Bet,
  • Bet Arena

Na obecną chwilę przedsiębiorstwo to zatrudnia prawie 3,5 tysiąca pracowników. Mimo dosyć krótkiej historii bukmacher Superbet, rozrasta się w szybkim tempie, zakładając wiele punktów w każdym roku w różnych krajach. Na terenie Polski, Superbet zaczął z 48 stacjonarnymi punktami i nie chce na tym poprzestawać. Od roku 2011, firma Superbet, działa także w sieci.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Począwszy od lutego 2020 roku, gracze pochodzący z naszego kraju, mają także możliwość typowania w internecie na stronie internetowej superbet.pl. Polska ma się stać furtką do podboju następnych rynków w Europie wschodniej i środkowej. Podmiotem, który oferuje udział w hazardowych grach, jest Superbet bukmacherskie zakłady Sp. z. o. o z siedzibą na terenie Katowic. Pozwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w internecie w Polsce od Ministerstwa Finansów, Superbet dostał 18 października 2019 r. 

Superbet obsługa klienta

Na stronie internetowej bukmachera Superbet, znaleźć można nie tylko czat na żywo, ale również kontaktowy formularz. Informacje można także uzyskać dzięki zakładce FAQ. Została ona rozdzielona na specjalistyczne sekcje, dotyczące rejestracji i konta, bonusów i promocji, zakładów czy też wpłat. U buka Superbet znajdziemy również kilkanaście artykułów w tematyce bukmacherskich zakładów. 

Metody płatności w Superbet. Jak wyglądają wpłaty i wypłaty?

W Superbet możemy skorzystać z paru różnych metod co do płatności. Nasze środki będą udostępnione od razu. Wpłaty możemy dokonywać przy pomocy karty płatniczej MasterCard, Visa, Paysafecard, Neteller, jak i Tpay i przelewu tradycyjnego. Depozyt minimalny to 1 złotych. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wygrane otrzymane z dobrze obstawionych zakładów, możemy wypalać przy pomocy Paysafecard i karty kredytowej albo przy pomocy tradycyjnego bankowego przelewu na wybrany numer rachunku, który podaliśmy w czasie dokonywania rejestracji u omawianego tutaj bukmachera. Nie została określona minimalna kwota, którą można będzie wypłacić. 

Czy legalny bukmacher może pochodzić z zagranicy?

Pierwsze sześć miesięcy 2017 r. minęło pod znakiem dużych zmian w zakresie bukmacherki w naszym kraju – wejście w życie postanowień z najnowszej hazardowej ustawy, wycofanie się z rodzimego rynku operatorów wiodących, w konsekwencji czego rosnąca frustracja i pewne zdezorientowanie typerów. Od chwili wprowadzenia zmian w zakresie prawa, najbardziej istotne kryteria oceny bukmachera to przede wszystkim legalność jego działania. Wyłącznie w firmach bukmacherskich, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów, możemy obstawiać zakłady bez żadnych obaw o swoje bezpieczeństwo, jak również jakiekolwiek ewentualne konsekwencje prawne. Warto tutaj przypomnieć, iż za branie udziału w nielegalnie funkcjonujących bukmacherskich zakładach, grozi nam kara pozbawienia wolności, aż do trzech lat, grzywna o wysokości 3199680 złotych, zaś w najgorszym wypadku mogą na nas być nałożone obie wymienione kary jednocześnie. Wszystkich typerów, którzy pokładają nadzieję w pojawieniu się na rynku tego nowego bukmachera, pragniemy bezwzględnie uspokoić – Superbet otrzymał wszelkie niezbędne pozwolenia w zakresie świadczenia usług klientom z naszego kraju w zakresie bukmacherskich zakładów. 

Legalności tego buka nie można zaprzeczyć (zagraniczni bukmacherzy mogą w Polsce działać, jeśli tylko mają licencję), niemniej jednak nie można tutaj ukrywać, iż dla typerów często ważna jest oferta danego buka – nie tylko ta sportowa, ale również i bonusowa. Dotychczasowe przykłady firm bukmacherskich działających na terenie Polski pokazują zdecydowanie, iż jedno wcale nie musi wykluczać tego drugiego. Nawet i wręcz przeciwnie, gdyż widać, iż od momentu znowelizowanej hazardowej ustawy, każdy spośród podmiotów krajowych odczuwa za plecami działanie konkurencji. Tego typu zdrowa rywalizacja, ma wyłącznie korzyści dla osób obstawiających w zakładach bukmacherskich, bo dzięki temu pojawić się mogą coraz to bardziej atrakcyjne funkcjonalności, kursy, oferty i promocje. Operator zakładów z Rumunii włączy o klientów z Polski i wchodzi na rynek internetowy zdecydowanie pewnym krokiem, oferując swoim typerom wiele różnych możliwości. 

Superbet promocje bukmacherskie
Superbet promocje bukmacherskie

Superbet opinie. Czy gracze chwalą tę markę?

Bukmacher Superbet otrzymuje wiele pozytywnych opinii od graczy z terenów Rumunii, a obecnie powalczy o identyczne na terenie naszego kraju. Jednym spośród działań, które umożliwiają obstawiającym poznać konkretną firmę, będzie na pewno sponsoring. Jak już zostało to wspomniane, stacjonarne punkty sprawiają, iż wiele osób kojarzy chociażby dane logo i nazwę przedsiębiorstwa. Nawet jeśli nie było im jak dotąd dane wysyłanie tam swoich kuponów. To nie jest jeszcze zbyt duża moc firmy, ale taka może zostać zbudowana właśnie poprzez lokowanie własnego logo i działania dyscyplinach sportowych. 

Czy bukmacher Superbet rozpocznie budowanie opinii pośród graczy poprzez wspieranie zawodników lekkoatletycznych? Można powiedzieć, iż już tak robi i niektórzy spośród kibiców mogli to zauważyć. Kibice sportu rumuńskiego, bo jak dotąd sponsoringowe działania skupione są przede wszystkim na tym właśnie kraju, co nie może nas dziwić. Wystarczy, iż przytoczymy tutaj piłkarskie kluby, turniej tenisowe czy też koszykarskie. Jak to wygląda na terenie naszego kraju? Bukmacher Superbet już rozpoczął własną ofensywę sponsoringową i według nas są to zdecydowanie działania na plus. Jak dotychczas rozpoczynając od piłkarskiej Odry Wodzisław czy też żużlowego Falubazu w Zielonej Górze. 

Dzięki temu, że na temat Superbet opinie są w większości pozytywne, sam bukmacher cieszy się coraz większym zaufaniem na polskim rynku.

Strona internetowa Superbet – warto ją odwiedzać?

Jeśli weźmiemy pod uwagę witrynę internetową, w pierwszej kolejności w oczy powinna się nam rzucić dość odznaczająca się kolorystyka – czerwień i biel, jak również układ tabelaryczny, który nie powinien stanowić dla nikogo niczego nowego, ponieważ na większości witryn od bukmacherów, stosuje się dosyć podobne do siebie wizualne rozwiązania, do których gracze zdążyli się już przyzwyczaić. W górnej części natrafimy na aktualnie trwające promocje, niżej udostępniona jest oferta na zakłady, zaś według najpopularniejszego schematu prawa strona ekranu, zajęta jest przez kupony

Znany w teorii układ z innych stron bukmacherskich, nie będzie wprowadzał obstawiających typerów w zakłopotanie i opinie na temat witryny internetowej Superbet, nie będą raczej złe w tymże zakresie. Niemniej jednak poruszanie się po witrynie jest w pełni instynktowne, jednakże wydaje się, iż na opisywanym polu, znajdzie się jeszcze miejsce do poprawienia czegoś lub też po prostu jest to kwestia pewnego przyzwyczajenia. Odbieranie przez graczy interfejsu, jest już subiektywną opinią każdego spośród nich, w zależności od posiadanego indywidualnego gustu. 


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce