STS minimalna stawka. Za ile kupon?

Chcesz wiedzieć, jaka jest w STS minimalna stawka kuponu? Zobacz, ile trzeba wydać, by postawić zakład u legalnego bukmachera! To dane nie tylko dla początkujących!

STS minimalna stawka. Za ile kupon?
STS minimalna stawka. Za ile kupon?

Obstawianie w STS. Jak grać u bukmachera?

Firma bukmacherska STS to najlepiej rozpoznawalna marka tego typu w naszym kraju. Od dłuższego czasu radzi sobie dobrze przede wszystkim przez internet. Jej pełną ofertę znajdziemy pod adresem www.STS.pl.

Bez względu na to, czy stawiamy kupony online, czy wolimy tradycyjne punkty stacjonarne, na pewno kwestia tego, ile wynosi w STS minimalna stawka jest dla nas czymś bardzo istotnym. Dzięki temu wiemy, jakie środki musimy przyznać, żeby w ogóle myśleć o graniu u bukmachera. Na szczęście, nie są to zawrotne kwoty – stać na to dosłownie każdego!

Dlaczego właśnie STS dla początkujących wydaje się być najlepszym rozwiązaniem? Czy chodzi tutaj o to, że na www.STS.pl można grać za niewielkie pieniądze, a przy tym jest szansa na zdobycie niezłych zysków? Na to pytanie każdy musi już odpowiedzieć we własnym zakresie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ile wynosi w STS minimalna stawka kuponu?

Przypadła nam dostępna oferta STS na jutro albo mamy od dłuższego czasu chrapkę na postawienie na jakiegoś konkretnego pewniaka? Nie ma większego znaczenia, co nami kieruje – istotne jest to, ile musimy wydać, by postawić swój zakład. STS minimalna stawka jest w zasięgu każdego i co do tego nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości.

Wystarczy 2 złote, by postawić kupon na stronie internetowej www.STS.pl. Oczywiście, musimy mieć na uwadze, że im więcej zainwestujemy, tym na pokaźniejszy zysk będziemy mogli liczyć. Przykładowo: 2 złote na kurs 5.30 to wygrana 23,32 zł, natomiast 100 złotych to w takim przypadku aż 466,40 zł do zdobycia! Różnica jest widoczna gołym okiem i chyba nikt temu nie zaprzeczy.

U większości legalnych bukmacherów w Polsce nie trzeba wydawać więcej niż 2 złotych, by zagrać. Nie ma znaczenia, czy interesuje nas w Betclic minimalna stawka, czy wybieramy granie w jeszcze innym miejscu. Musimy, oczywiście, pamiętać, że w przypadku niektórych zakładów mogą obowiązywać nieco inne zasady. Szczególnie tyczy się to promocyjnych kursów.

Darmowe konto STS + bonus bez wpłaty. Jak zacząć grać?

Dostępny w STS kod promocyjny
Dostępny w STS kod promocyjny

Jeżeli oferta legalnego bukmachera STS przypadła nam do gustu, możemy dosłownie w dowolnym momencie zarejestrować konto na www.STS.pl. Żeby było jeszcze ciekawiej, na dobry początek czeka na nas pakiet powitalny, a w nim – między innymi – bonus bez wpłaty!

Każdy, kto decyduje się na zapisanie do STS, możemy wpisać kod promocyjnyBETONLINE„. W ten sposób na start otrzymuje aż 29 PLN bez konieczności wpłacania własnych środków. Gdy jednak już zdecyduje się na przelew, dodatkowo odbierze 100% nawet do 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

3 / 5. Ocen: 2

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce