Zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Życie wielu graczy zostało wywrócone do góry nogami po wejściu w życie ustawy hazardowej z 2017 roku. Mimo że lista zablokowanych portali bukmacherskich jest długa, nadal są zagraniczne firmy, które umożliwiają obstawianie meczów w Polsce! 

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Czy zagraniczni bukmacherzy są legalni?

Wielu graczy nie ma pewności, czy może grać na zagranicznych stronach internetowych. Ministerstwo Finansów samo wydaje zgody podmiotom, które mogą oferować obywatelom naszego kraju zakłady wzajemne. Lista legalnych bukmacherów nie jest na razie bardzo pokaźna, jednak cały czas się rozrasta. W ostatnim czasie wpisano do niej polskiego TotalBet. Ofensywa tej marki prawdopodobnie nastąpi na parę miesięcy przed mistrzostwami świata w piłce nożnej w Rosji, które startują 14 czerwca.

Zdecydowana większość legalnych bukmacherów to marki z Polski, jednak są od tego wyjątki i to właśnie o nich chcemy dzisiaj napisać. Początkujący gracze powinni też pamiętać, że gra zgodna z prawem wcale nie wyklucza się z obstawianiem bez podatku! A przecież to jeszcze do niedawna właśnie dzięki oferowaniu zakładów bez 12% opłaty na rzecz państwa zagraniczne firmy mogły oferować lepsze warunki od polskiej konkurencji.

bonus bez depozytu w sts 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bukmacherzy legalni w Polsce:

 • Posiadają polską domenę
 • Posiadają polskojęzyczny interfejs strony internetowej
 • Biuro Obsługi Klienta z polskimi pracownikami
 • Posiadają zgodę Ministerstwa Finansów

Bukmacher Online SuperBet

Rumuńska firma SuperBet uzyskała zgodę na oferowanie zakładów bukmacherskich jako jedna z ostatnich ze wszystkich legalnych firm. Oferta online jest dostępna dla wszystkich, jednak nic nie wskazuje na to, by bukmacher w najbliższym czasie starał się o uzyskanie pozwoleń na prowadzenie działalności internetowej.

Kursy u legalnego bukmachera Fortuna
Kursy u legalnego bukmachera Fortuna

SuperBet Zakłady Bukmacherskie posiadają blisko 50 punktów stacjonarnych w całym kraju. Jej ambasadorem jest były bramkarz reprezentacji Polski i Realu Madryt, Jerzy Dudek. Firma organizuje spotkania z zawodnikiem i liczne konkursy dla graczy. Prawdopodobnie więcej w ofercie tej marki pojawi się wraz z początkiem piłkarskiego mundialu, a może już na mecze towarzyskie Polski w 2018.

Promocje bukmacherskie w SuperBET:

 • Podwyższone kursy na wybrane wydarzenia sportowe
 • Dodatek do wygranych powiększający zysk o 150 procent!
 • Wyższe wygrane w przypadku kuponów z wieloma zdarzenami
 • Zwrot w przypadku nietrafienia jednego typu

W SuperBet nie jest wymagana rejestracja internetowa, ani zakładanie kont. Chcąc skorzystać z oferty tej firmy, należy po prostu udać się do najbliższego punktu, wybrać interesujące nas zdarzenia i postawić je za wybraną stawkę.

Legalny bukmacher Fortuna 

Może niektórych zaskoczyć pojawienie się Fortuny w tym zestawieniu, ale przecież Fortuna to członek grupy Fortuna Entertainment Group, która działa w niemal całej Europie, a w szczególności w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

„W tej chwili Fortuna to dla mnie najlepszy Polski bukmacher online, oprócz dobrych bonusów i promocji dla graczy pasują mi kursy i dobra oferta zakładów na żywo.” – typer betonline.net.pl

Zakłady Bukmacherskie Fortuna notowane są na giełdzie GPW w Warszawie. Większość firm branżowych nie może pochwalić się tak dużą ilością zarejestrowanych klientów oraz punktów stacjonarnych w całym kraju.

Bukmacher Fortuna

Obecnie Fortuna działa zarówno w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny – przez internet. Jeżeli chcecie grać u tego bukmachera, wystarczy, że założycie konto na oficjalnej witrynie. Na tę chwilę każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje 100 PLN w formie Bezpiecznego Zakładu i 400 PLN bonusu za pierwszy depozyt.

Jak otrzymać darmowy bonus w Fortunie:

 1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.eFortuna.pl
 2. Załóż konto internetowe
 3. Odbierz 100 PLN w formie kuponu bez ryzyka
 4. Dokonaj wpłaty i zgarnij dodatkowe 1000 PLN!

Bukmacher Fortuna organizuje także wiele promocji okazjonalnych, jak chociażby premie za depozyty czy konkursy bukmacherskie z nagrodami. Liczba graczy korzystających z usług tej firmy mówi sama za siebie – kursy z pewnością są tutaj atrakcyjne, a oferta bogata w wydarzenia z całego świata.

TotalBet – polski czy rumuński?

Kiedy TotalBet wchodził na polski rynek, co miało miejsce już w 2018 roku, początkowo w mediach pojawiały się informacje o tym, że jest to marka z Rumunii. Rzeczywiście w tym kraju występuje bukmacher o takiej samej nazwie, jednak nie ma on nic wspólnego z firmą, która uzyskała zgodę na prowadzenie działalności w Polsce.

Niestety, TotalBet na razie niewiele zdradza na temat swojej działalności. Być może więcej na ten temat dowiemy się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, chociaż i to nie jest na razie pewne.

Promocje bukmacherskie 2018 (Totolotek.pl)
Promocje bukmacherskie 2018 (Totolotek.pl)

Zakłady Bukmacherskie TotalBet otrzymały zgodę jedynie na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych, tak więc z pewnością nie będzie można grać w nich przez internet, a co za tym idzie – nowi gracze nie otrzymają bonusów powitalnych na start.

Polski bukmacher bez podatku

Tak jak już wspomnieliśmy, granie w polskich firmach bukmacherskich wcale nie wiąże się z koniecznością płacenia podatku. Legalny bukmacher forBET oferuje, na przykład, dzień bez podatku, którym jest środa. W Totolotku taka promocja obowiązuje przez cały tydzień i to nie tylko w portalu internetowym, ale także aplikacji mobilnej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ministerstwo Finansów cały czas wydaje zgody nowym podmiotom. Być może wkrótce w Polsce pojawią się kolejne zagraniczne firmy oferujące obstawianie sportu, gier karcianych a może nawet legalnego kasyna online!

5 / 5. Ocen: 4

spot_img
Maks
Maks
Od 2014 roku - zawodowy gracz bukmacherski. Wcześniej pracował u zagranicznych bukmacherów, często poza granicami naszego kraju. Interesuje się prawem, związanym z obstawianiem meczów, a także maksymalizowaniem zysków przy możliwie jak najniższym ryzykiem... chociaż czasem lubi zaszaleć nawet za kilka tysięcy złotych! :)

Bukmacherzy online

Bukmacherzy w Polsce